Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap série Preziosa

preziosa4Kolekce keramických obkladů Fap Preziosa od firmy Fap Ceramiche je v imitaci mramoru. Vyrábí se v několika velice světlých zemitých odstínech, které působí čistým a příjemným dojmem. Mramor byl a bude vždy znamením luxusu a vytříbeného vkusu. Nezáleží na tom, že je to pouhá iluze. Tato série je vyrobena tak dokonale, že nepoznáte, že se jedná o keramické obklady.  Kolekce se vyrábí v rozměrech 25x45 a 31,5x31,5. Navíc je obohacena o velice decentní mozaiku, která se skládá z několika perfektně ladících barev.

 

preziosa2 Kromě obkladů s klasickým žilkováním mramoru, série obsahuje i několik barevných provedení dekorativních dlaždic s jemnými vzory, které lze kombinovat s jednobarevnými. Lišty a nejrůznější dekory jsou už jen třešničkou na dortu. Dodávají celé místnosti celiství vzhled a zároveň rozbíjí, přiznejme si, trošičku nudný pohled na jednobarevnou mramorovou zeď. Navíc, pokud se rozhodnete těmito dekory obložit nějaké vybavení místnosti (v koupelně například zrcadlo), získáte neuvěřitelný efekt.

 

Mě osobně se série Fap Preziosa moc líbí, ale musela bych si v tomto stylu zařídit celý byt, abych byla spokojená, neumím si představit, mít takto obloženou třeba jen koupelnu. Vadilo by mi, že mi pak nezapadá do celkového interiéru. V každém případě, pokud už se pro tuto sérii rozhodnete, nebudete litovat. Každá návštěva padne úžasem, tchýně se nezmůže ani na jedinou výtku a děti si budou připadat jako v pohádkovém království. Více obrázků ze série, nebo jí podobných, najdete na stránkách studio koupelen.

 

preziosa3

Firma Fap Ceramiche je od roku 1997 součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových společností vyrábějící špičkové keramické obklady a dlažbu. Nádherné barvy, vysoký lesk, půvabné lemování, okamžité okouzlení. To jsou hlavní charakteristiky keramických produktů značky Fap. Fap Ceramiche se věnuje inovaci a kreativitě, kdy kloubí tradiční postupy a moderní technologii. S Fap naleznete kreativní svět, který se vám nejlépe přizpůsobí. 

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Savoia Italia
Ceramiche Flaviker
Mosaico+
Giavelli
Settecento