Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap série Pura

PURA PAG 22 23Ve Fiorano Modenese v Itálii sídlí keramička Fap, která je výrobcem keramických obkladů a dlažeb ve špičkové kvalitě. Keramička je součástí skupiny Gruppo Concorde, do které vstoupila v roce 1997. Značka „Made in Italy“ je zde naplněna 100 %, protože keramička vyrábí své výrobky výhradně za území tohoto státu. 

 

PURA PAG 56 57 Obklady a dlažby jsou zde vyráběny ve velmi široké barevné škále, interiér obložený těmto obklady ať už je to koupelna či kuchyně, bude působit velmi barevně, příjemně a optimisticky. Vybírat můžete ze dvou formátů, které jsou mezi sebou kombinovatelné, takže Vaší kreativitě se meze nekladou. Je zde vyráběn formát 15x56 cm nebo 30,5x56 cm. Série je doplněna širokou škálou dekorů, mezi ně patří mozaiky, dekor grafický či velmi zajímavý dekor bublinek, vlnek, duhový efekt či kovové odlesky. Ani barvy drahých kovů zde nejsou výjimkou a mozaika, skládaná z malých dílků ve zlatém provedení určitě zaujme Vaši pozornost. Za zmínku určitě stojí specialita této série, obklad vyráběný v rozměru 91,5 x 152 cm, který se může stát dominantou celé místnosti. Jedná se o dekor jedinečný a velmi zajímavý, protože nám svým provedením může připomínat krajku.

 

K doplnění jednolitosti celku je nám nabízena keramická dlažba v mnoha barevných verzích, ve formátu 30,5x30,5 cm. Tak dosáhnete sjednocení interiéru podle Vašich představ. Keramička FAP svými obklady a dlažbami dokáže do interiérů Vašich domovů přinést prostředí opravdu velmi zajímavé, někdy romanticky laděné, ale také prostředí, dýchající luxusem, když použijeme k obkladu či zdobení třeba barev s výrazným leskem či přímo obklady v barvě drahých kovů. Vaší fantazii se zde meze nekladou a obklady a dlažby této série mohou pomoci vytvořit velmi příjemné prostředí širokému spektru zákazníků až po ty nejnáročnější.

 

PURA PAG 68 69

Cílem společnosti FAP není jen výroba obkladů a dlažeb, ale rád se stane projektantem řešení tak, aby Vám pomohl splnit sen o Vaší ideální koupelně, který v sobě nosíte. Protože koupelna či interiér o Vás hodně napoví, každý má svůj styl, kterému své bydlení přizpůsobuje.

 

Obklady a dlažby společnosti FAP jsou samozřejmě vyráběny dle požadavků, kladených na ochranu životního prostředí. V roce 2006 obdržela keramička ekoznačku a splňuje všechny normy, které klade EU na výrobu keramických obkladů a dlažeb. Společnost FAP je držitelem certifikátu ISO 9100. Fap je keramičkou, která prochází neustálou inovací, ale velmi mistrně dokáže tradice spojit s moderností a vytvořit tak obklady a dlažby velmi vysoké jak technické, tak estetické kvality. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Kis
Panaria Ceramica
Aquileia
Graniti Fiandre
Ascot