Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap série Sole

SoleBagno01Série keramické dlažby a obkladů Sole Vás zaujme na první pohled a to hlavně díky tomu, že se vyrábí v šesti zářivých a sytých barvách. O dekorech se zmíním později, ale musím uznat, že právě ty, jsou dominancí této série. Přeci jen kolekcí výrazných barev už je vyrobeno několik a tak je stále těžší a těžší vymýšlet novinky, které by Vás zaujali.

 

Fap-SerieSole-Bagno04 V této sérii se to ale výrobci Fap beze sporu podařilo. Protože kromě veselých a pozitivních barev, které je možné použít do jakékoliv místnosti vašeho bytového interiéru, a všude budou působit velice příjemnou a nadčasovou atmosférou vás jistě zaujmou krásné a velice moderní dekory. Nemusíte se obávat žádných nevzhledných příšerností, tato série keramické dlažby nabízí jemné vzory květin, lesklou mozaiku, vodorovné pruhy a dekor na obkladu, který je jakoby tvořený jemnou stříbrnou linkou.

 

 

SoleBagno07-Part01

Když se rozhodnete kombinovat správné barvy, naprosto bez problému vytvoříte krásný, decentní a hlavně velice příjemný vzhled celého interiéru. Proč se musíte rozhodovat? Protože u takto výrazných dekorů a barev, které série Sole přináší, je velice důležité myslet na to, že i přesto, že i když se nám líbí naprosto všechny dekory a ty barvičky by vypadaly jako duha, kdybychom zkombinovali, přece jen už by to nepůsobilo zrovna „dospělácky“. A když už by z vás vyprchala euforie z krásného barevného domova, měli byste z toho tak leda pěkný bolehlav. Takže mysleme na to, že méně je někdy více!

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Musis
Impronta Ceramiche
Cerdomus
Settecento
Ceramica Magica