Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap série Sole

SoleBagno01Série keramické dlažby a obkladů Sole Vás zaujme na první pohled a to hlavně díky tomu, že se vyrábí v šesti zářivých a sytých barvách. O dekorech se zmíním později, ale musím uznat, že právě ty, jsou dominancí této série. Přeci jen kolekcí výrazných barev už je vyrobeno několik a tak je stále těžší a těžší vymýšlet novinky, které by Vás zaujali.

 

Fap-SerieSole-Bagno04 V této sérii se to ale výrobci Fap beze sporu podařilo. Protože kromě veselých a pozitivních barev, které je možné použít do jakékoliv místnosti vašeho bytového interiéru, a všude budou působit velice příjemnou a nadčasovou atmosférou vás jistě zaujmou krásné a velice moderní dekory. Nemusíte se obávat žádných nevzhledných příšerností, tato série keramické dlažby nabízí jemné vzory květin, lesklou mozaiku, vodorovné pruhy a dekor na obkladu, který je jakoby tvořený jemnou stříbrnou linkou.

 

 

SoleBagno07-Part01

Když se rozhodnete kombinovat správné barvy, naprosto bez problému vytvoříte krásný, decentní a hlavně velice příjemný vzhled celého interiéru. Proč se musíte rozhodovat? Protože u takto výrazných dekorů a barev, které série Sole přináší, je velice důležité myslet na to, že i přesto, že i když se nám líbí naprosto všechny dekory a ty barvičky by vypadaly jako duha, kdybychom zkombinovali, přece jen už by to nepůsobilo zrovna „dospělácky“. A když už by z vás vyprchala euforie z krásného barevného domova, měli byste z toho tak leda pěkný bolehlav. Takže mysleme na to, že méně je někdy více!

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariana Valverde
Cisa Ceramiche
Levantina by Techlam
Apavisa
Francesco De Maio