Znáte z našeho katalogu

Banner

Gardenia Orchidea - série Elementi

gardenia_elementiKeramické produkty Gardenia ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady a dlažby jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru.

 

gardeniaorchideaElementi01 Nádhernou sérii keramické dlažby a obkladů nabízí výrobce Gardenia Orchidea pod názvem Elementi.  Série Gardenia Orchidea Elementi připomíná staré časy na zámcích. Vyrábí se ve dvou teplých a ve dvou studených odstínech okrové, béžové, bílé a hnědočervené barvě. K dispozici jsou formáty 16,5 x 16,5 cm, 20 x 33,3 cm a 33,3 x 33,3 cm. Série Gardenia Orchidea Elementi je doplněna velkým množstvím dekorů, a listel, které hýří barvami a styly. Najdeme zde plastické vzory, nebo různé zdobení z kousků kamene, či květinové motivy.

 

gardeniaorchideaElementi02 Nabídka je rozšířena o speciální keramické prvky sloužící k obkladům schodů a různých vyvýšenin. Série Gardenia Orchidea Elementi je vhodná do celého bytového interiéru, kde vytvoří půvabné a stylové prostředí, kde se budete cítit příjemně a kouzelně. Série Gardenia Orchidea Elementi zaujme ty, kteří hledají elegantní a luxusní styl. Vidět je můžete na online fotogalerii koupelen.
Výrobce keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961. Během několika let se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažeb na světě. Nyní působí ve více než 120 zemích. Nabízí flexibilní, moderní a dobře organizovaný servis.

 

gardeniaorchideaElementi03 Flexibilní organizační struktura zajišťuje perfektní služby v mimořádně rozsáhlé, impozantní prodejní síti, která dokonale zpracovává tok informací mezi společností a zákazníky. Neustále sleduje nejnovější trendy na trhu a rychle reaguje na potřeby POS a finálního uživatele. Výrobce Gardenia disponuje prodejními sítěmi na celém světě. Vytvořený systém výrobce Gardenia umožňuje dodávku keramického materiálu do 48 hodin.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Aparici
Ceramica Colli di Sassuolo
Tau
Garfloor
Ceramica di Sirone