Znáte z našeho katalogu

Banner

Gardenia Orchidea - série Le Filigrane

gardenia_LeFiligraneKeramické produkty Gardenia Ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady či dlažba jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru. Gardenia Ceramics ztělesňují nové chutě a nové koncepce prostoru. Použití vysoce tvarovaných přírodních materiálů jako je dřevo a mramor a nové definování prostoru prostřednictvím jednotnosti a kontinuity ze skla a kovových povrchů jsou trendy, které má Gardenia zachyceny a přetransformovává je do nových kolekcí dlažeb a obkladů.

 

gardeniaorchideaFiligrane01 Pro milovníky elegantního a jednoduchého stylu přichází výrobce Gardenia Orchidea s kolekcí keramických obkladů a dlažby Le Filigrane.  K dispozici jsou čtyři barvy, bílá, béžová, hnědá a antracitová.  Velikost keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea  Le Filigrane je 25 x 60 cm a 41 x 41 cm. V sérii Gardenia Orchidea  Le Filigrane vynikají dekory, které na stěnách působí jako tapety. Jsou zdobeny jemnou texturou a pruhovaným, nebo čtvercovým plastickým designem.  Také mozaika v základních barvách a v rozměru 5 x5 cm celou sérii skvěle doplňuje.

 

gardeniaorchideaFiligrane03 V nabídce série Gardenia Orchidea  Le Filigrane najdeme také listela v základních barvách, i s motivem dekorů ve velikostech 2,5 x 60 cm, 3 x 60 cm a 7,8 x 60 cm. Keramické dlažby a obklady Gardenia Orchidea  Le Filigrane je vhodná především do koupelen, ale vynikne také v celém bytovém interiéru. Díky svým elegantním barevným tónům a luxusním dekoračním prvkům podtrhnou moderní jednoduchý ráz nejen vaší koupelny. Série Gardenia Orchidea  Le Filigrane vytváří nádherné a luxusní prostředí, ve kerém se budete cítit příjemně. Ostatně je můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

 

gardeniaorchideaFiligrane02 Výrobce Gardenia Orchidea je součástí skupiny Ceramiche SpA, která klade důraz na ekologickou těžbu nerostů a přijala tak zodpovědnost za ochranu přírodních zdrojů.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Panaria Ceramica
FAP
Ston
Impronta Ceramiche