Znáte z našeho katalogu

Banner

Gardenia Orchidea - série Luminor XS

gardeniaorchideaLuminorXS00Výrobce keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961. Během několika let se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažeb na světě. Nyní působí ve více než 120 zemích. Nabízí flexibilní, moderní a dobře organizovaný servis. Flexibilní organizační struktura zajišťuje perfektní služby v mimořádně rozsáhlé, impozantní prodejní síti, která dokonale zpracovává tok informací mezi společností a zákazníky. Neustále sleduje nejnovější trendy na trhu a rychle reaguje na potřeby finálního uživatele. Výrobce Gardenia disponuje prodejními sítěmi na celém světě. Vytvořený systém výrobce Gardenia umožňuje dodávku keramického materiálu do 48 hodin.

 

gardeniaorchideaLuminorXS02

Imitaci kamene a dřeva nabízí série keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea  Luminor XS. Vyrábí se v šesti jemných odstínech béžové, hnědé, šedé, černé a zlaté, a ve velikosti 20 x 50 cm a 33,3 x 33,3 cm. V nabídce Gardenia Orchidea Luminor XS je široké množství dekorů a listel, které jsou zdobeny jemnými květinovými motivy. Keramické listely mají velikost 6,2 x 50 cm a 2,5 x 50 cm. V základních barvách je také mozaika, která je buď v klasickém čtvercovém formátu 5x5 cm a 2,5 x 2,5 cm, nebo je skládaná z úzkých a širokých pásků.

 

gardeniaorchideaLuminorXS06 Série keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea Luminor XS zaujme milovníky přírodního stylu, jemných a svěžích barev, a elegance. Série Gardenia Orchidea Luminor XS je vhodná především do moderních koupelen, které rozsvítí a dodá jim pocit harmonie a čistoty. Vhodnou kombinaci barev a dekorů využijeme také při realizaci bytového interiéru, a můžeme si tak vytvořit prostředí plné vřelosti a pohody. Ostatní realizace této série můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

Výrobce Gardenia Orchidea je součástí skupiny Ceramiche SpA, která klade důraz na ekologickou těžbu nerostů a přijala tak zodpovědnost za ochranu přírodních zdrojů.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Apavisa
Marazzi
Mosaico+
Levantina by Techlam
Lord