Znáte z našeho katalogu

Banner

Gardenia Orchidea - série Stone Design

gardenia_StoneDesignSérie keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea Stone Design je věrohodnou a zdařilou imitací přírodního kamene. Vyrábí se ve třech přírodních odstínech hnědé, šedé a bílé. K dispozici jsou dva formáty 41x 41 cm, 25 x 41 cm. V nabídce série Gardenia Orchidea  Stone Design je také jednobarevná mozaika, v základních barvách, ve čtvercovém i obdélníkovém formátu. Tyto jednoduché keramické produkty jsou obohaceny o listely s dekorativními vzory, které vyniknou a celý interiér výrazně oživí. Výrobce Gardenia Orchidea jich v sérii Stone Design nabízí opravdu velké množství a v různých velikostech. Najdeme zde květinové i geometrické vzory, nebo listely zdobené barevnou mozaikou.  Keramické dlažby a obklady série Gardenia Orchidea  Stone Design působí jednoduše a přitom hravě, a vytvoří z vaší koupelny jedinečný skvost. Působí elegantně, nadčasově a harmonicky. Přesvěčte se na online fotogalerii koupelen.

 

gardeniaorchideaStonedesign01 Výrobce keramických obkladů a dlažeb Gardenia Orchidea byla založen v roce 1961. Během několika let se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažeb na světě.Keramické obklady a dlažby výrobce Gardenia ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady či dlažba jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru. Gardenia ceramics ztělesňují nové chutě a nové koncepce prostoru.
gardeniaorchideaStonedesign02 Použití vysoce tvarovaných přírodních materiálů jako je dřevo a mramor a nové definování prostoru prostřednictvím jednotnosti a kontinuity ze skla a kovových povrchů jsou trendy, které má Gardenia zachyceny a přetransformovává je do nových kolekcí dlažeb a obkladů. Výrobce Gardenia Orchidea je součástí skupiny Ceramiche SpA, která klade důraz na ekologickou těžbu nerostů a přijala tak zodpovědnost za ochranu přírodních zdrojů.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Powergres
Apavisa
Floor Gres
Ceramiche del Conca
Sichenia