Znáte z našeho katalogu

Banner

Imola - série Antares

Imola_antaresVýrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií keramických dlažeb a obkladů, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory.  Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu. Výrobce Imola Ceramica vlastní 7 výrobních závodů, jež zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a více 70% svých produktů vyváží na světový trh.


ImoAntares001 Série Imola Antares nabízí keramické obklady a dlažby, které svým vzhledem připomíná zoxidovaný, starý kov v různých barevných odstínech s typickou glazurou.  Najdeme zde čtyři barevné a elegantní odstíny černé a šedé, které jsou doplněny výraznými barvami dekorů.  K dispozici jsou tři formáty 50 x 50 cm, 40x50 cm a 33,3 x 33,3 cm. V nabídce je taky mozaika v čtvercovém i obdélníkovém formátu v základních barvách. Výrazným prvkem jsou dekory ve velikostech 10 x 10 cm a 16,5 x 16,5 cm, které hýří barvami s abstraktním motivem.

 

ImoAntares002 Série Imola Antares je rozšířena o listely 4 x 50 cm, které jsou zdobeny kombinací kovu s vzorem dekorů. Kolekce keramických produktů Imola Antares působí velmi elegantně a nadčasově a je vhodná při realizacích celého bytového interiéru. Přesvědčit, se můžete na online fotogalerie koupelen.

 

 

 

 

 

ImoAntares003 Více než 135 let se představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi výroby keramických dlažeb a obkladů v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.  Výroba keramiky Imola Ceramicha byla založen v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Refin
Marca Corona
Kis
REX
Apavisa