Znáte z našeho katalogu

Banner

Imola - série Borgo

ImoBorgoSérie Imola Borgo je kolekce keramické dlažby a obkladů, která vytváří emotivní a intenzivní pocit solidnosti a vstřícnosti. Vzhledem série připomíná vzhled starého kamene. Série Imola Borgo se vyrábí ve třech teplých barvách od světle šedé po intenzivní hnědou. Výrobce Imola nabízí keramickou dlažbu ve velikosti 15x15 cm. V nabídce série Imola Borgo jsou také dekory v základních barvách zdobené geometrickými prvky. Kolekce obkladů a dlažeb Imola Borgo je vhodná do všech venkovních prostor, podloubí apod. Působí velmi harmonicky, vřele a elegantně, dodá prostorám přirozený půvab přírody.

 

ImoBorgo001 Více než 135 let se představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi vyrábět keramickou dlažbu a obklady v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.  Výroba keramiky Imola Ceramica byla založena v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů. Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu. Výrobce Imola Ceramica vlastní 7 výrobních závodů, jež zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a více 70% svých produktů vyváží na světový trh. Prioritou výrobce Imola Ceramica je neustálá inovace technologie výroby, spolupráce s odborníky a designéry tak, aby bylo dosaženo vysoce kvalitního keramického produktu, který dostojí všem nárokům náročného spotřebitele.

Výrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory. Další realizace výrobce Imola Ceramica můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Magica
Casa dolce casa
Gabbianelli
Cotto d'Este
Floor Gres