Znáte z našeho katalogu

Banner

Imola - série Borgo

ImoBorgoSérie Imola Borgo je kolekce keramické dlažby a obkladů, která vytváří emotivní a intenzivní pocit solidnosti a vstřícnosti. Vzhledem série připomíná vzhled starého kamene. Série Imola Borgo se vyrábí ve třech teplých barvách od světle šedé po intenzivní hnědou. Výrobce Imola nabízí keramickou dlažbu ve velikosti 15x15 cm. V nabídce série Imola Borgo jsou také dekory v základních barvách zdobené geometrickými prvky. Kolekce obkladů a dlažeb Imola Borgo je vhodná do všech venkovních prostor, podloubí apod. Působí velmi harmonicky, vřele a elegantně, dodá prostorám přirozený půvab přírody.

 

ImoBorgo001 Více než 135 let se představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi vyrábět keramickou dlažbu a obklady v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.  Výroba keramiky Imola Ceramica byla založena v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů. Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu. Výrobce Imola Ceramica vlastní 7 výrobních závodů, jež zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a více 70% svých produktů vyváží na světový trh. Prioritou výrobce Imola Ceramica je neustálá inovace technologie výroby, spolupráce s odborníky a designéry tak, aby bylo dosaženo vysoce kvalitního keramického produktu, který dostojí všem nárokům náročného spotřebitele.

Výrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory. Další realizace výrobce Imola Ceramica můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ragno
Versace
Lord
Mirage Granito Ceramico
Naxos