Znáte z našeho katalogu

Banner

Imola - série Ghiaccio

Imola_ghiaccioVýroba keramiky Imola Ceramica byla založen v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů. Již více než 135 let představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi vyrábět keramickou obklady a dlažby v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.

 

ImoGhiaccio002 Především pro milovníka jednoduchého a elegantního stylu je určena série keramické dlažby a obkladů Imola Ghiaccio. Povrch této série se vyrábí s lesklým povrchem a s jemně šedomodrým odstínem. Série Imola Ghiaccio je k dispozici ve velikostech 30 x 60 cm a 60 x 60 cm. Dlažbu a obklady Imola Ghiaccio doplňují dekory, kdy na bílém podkladu designově ladí barevné čtverečky. Listela výrobce Imola Ghiaccio se vyrábí ve velikostech 4,5 x 30 c, 15 x 60 cm, a 4,5 x 60 cm. Jsou zdobeny abstraktním barevným motivem, který celou kolekci nápaditě rozsvítí. Kolekce Imola Ghiaccio vytváří měkký a útulný interiér, je vhodná především do koupelen, kterým dodá pocit čistoty a luxusu. Další vcelku zdařilé kolekce tohoto výrobce naleznete na online fotogalerii koupelen.

 

ImoGhiaccio003 Výrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory.  Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu. Výrobce Imola Ceramica vlastní 7 výrobních závodů, jež zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a více 70% svých produktů vyváží na světový trh.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Etruria
Ceramica Colli di Sassuolo
Sichenia
Caesar
Cir