Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - Bliss

bliss3Keramická společnost Impronta Ceramice, která má své sídlo v Itálii, je inovativní společností, která jako jedna z mála nabízí kompletní sortiment obkladů a dlažeb. Díky značným investicím do technologií jsou její výrobky schopny plnit požadavky trhu a často i předvídat budoucí vývoj.  Keramička vyrábí své obklady a dlažby výjimečných technických vlastností a nevšedního italského designu. Jsou vhodné jak do bytových interiérů, uplatní se však také např. v prostředí komerčním. Své výrobky, obklady a dlažby, společnosti řadí do mnoha sérií, kde najdeme imitace nejrůznějších přírodních materiálů, jako je kov, dřevo či kámen a další.

 

bliss1 Jednou ze sérií, která potěší především romanticky laděné jedince, je kolekce, která nese označení Bliss. Kolekce je vyráběna až v osmi velmi zajímavých barevných odstínech, kde nechybí ani barvy zelená či fialová, ve velmi jemných odstínech. A právě barevné kombinace této série spolu s velmi jemnými květinovými motivy či motivem motýlků činí tuto kolekci velmi příjemnou až romanticky laděnou. Může nás přenést do letní přírody, které nám nabídne kus třeba v naší koupelněKromě těchto motivů stojí za zmínku plastické puntíky, které jsou vyráběny ve formátu 17x56cm a dokáží naladit interiér v kombinaci se základním motivem zase do jiné, byť opět velmi příjemné atmosféry. Tím ale není řada dekoračních prvků vyčerpána, dekorační listely jsou zde samozřejmostí, která je jakýmsi nezbytným doplňkem obkládané plochy, či dělícím prvkem mezi obkladem a dekorem.

 

bliss

Tato kolekce je vhodná nejen do koupelen, kuchyní, ale může být použita i v dalším bytovém interiéru jako je třeba ložnice, či v sektoru komerčním. Základní obklad je vyráběn ve formátu 34x56 cm, stejně jako většina prvků dekoračních, dlažbu najdeme v rozměru 34x34 cm. Velmi zajímavým dekorem je soubor již zmiňovaných obkladů s motýly, který má rozměr 68x112 cm a je vlastně souborem čtyř obkladůMyslím si, že kolekce Bliss od keramičky Impronta může potěšit mnohé z nás.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Gardenia Orchidea
Bardelli
Sant'Agostino
Leonardo
Musis