Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - Le Rable

Impronta_lerableExistuje spousta společností zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. V dnešní době, kdy je trh přesycen obrovským množstvím výrobků, je velmi obtížné najít kvalitního a cenově rozumného dodavatele. Jedním z mála takových, je keramička Impronta. Společnost vznikla sloučením dvou firem zabývajících se keramikou. Od doby svého vzniku investovala velké množství svých prostředků především do nových technologií, aby mohla odběratelům poskytnout obklady a dlažby v té nejlepší možné kvalitě a nejnovějším designu.

I když se to na první pohled nemusí zdát, Le Rable se nechala inspirovat dřevem. Samotné francouzské ,,Le Rable“ se dá volně přeložit jako kořen. V tomto případě se má jednat především o kořeny jasanu, který se velmi cení v truhlářství i dekorativním zpracování. Jasan je považován za nejsametovější dřevinu, má vysokou odrazivost a je jedním z nejelegantnějších stromů. Kromě, pro Improntu již klasických jemných odstínů jako Le Rable Craie, Le Rable Vanille, Le Rable Noix, a Le Rable Nacré, vyrábí obklady Le Rable i v unikátní tmavé šedomodré barvě Le Rable Glace. U přírodního zdroje inspirace zůstává Impronta i u dekoračních obkladů. Hlavním námětem jsou květy, lístky a různě zakroucené stonky. Naprosto geniálním a nevšedním prvkem jsou obklady navozující dojem diamantů, sypajících se odněkud seshora po hustých pásech. Kamínky na povrchu obkladu se blyští a odráží dopadající světlo, což impresi drahých kamenů jen podtrhuje. Všechny tyto dekory najdete zachycené v realizacích v online fotogalerii.

Nejen samotné obklady, ale také kvalita a způsob jejich položení hraje obrovskou roli v konečném vzhledu Vašeho interiéru. Abyste předešli případným zbytečným omylům při práci s keramickými obklady a dlažbou, navštivte informační portál http://www.keramickadlazba.cz/, kde Vám poradí se vším, co se keramických obkladů týká. KeramickaDlazba.cz je jediným portálem, na kterém najdete návody, tipy, rady, triky, informace o chystaných veletrzích, výstavách a novinkách ze světa keramických obkladů a dlažeb.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Bisazza
Edilgres
Keope ceramiche
Ariana Valverde
Cotto d'Este