Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - série Le Pietre dell´Essere

SvěImpronta_Esseretový trh dnes již nabízí nepřeberné množství všeho, na co si jen vzpomenete. Platí to i o keramických obkladech a dlažbách. Existuje mnoho keramiček z nejrůznějších zemí světa a je velmi těžké mezi nimi najít kvalitní a zároveň cenově rozumnou. Mezi právě takové můžeme směle zařadit i Italskou společnost Impronta. Keramička vznikla sloučením dvou společností a od doby svého vzniku se soustředila především na investování do technologických postupů, což se ukázalo jako velmi výhodný tah, protože díky tomu je Impronta schopná maximálně uspokojit potřeby odběratelů.

Výjimkou není ani nová kolekce Le Pietre dell´Essere. Unikátní série se nechala inspirovat jak jinak, než kameny. Tzv. „dcery Země“ už odedávna fascinovaly nejeden národ nebo dokonce celou civilizaci.  Ať už šlo o starověký Řím, starobylý Egypt nebo Aztéky, ve všech těchto společnostech hrál kámen svou významnou roli. V Indii dokonce při křtu byl udělen novorozenci jako jakýsi talisman, který ho provázel po celý život. Sérii Le Pietre dell´Essere, kterou můžete najít například na realizacích na portále http://www.studiokoupelen.cz/, nabízí keramička Impronta v pěti úžasných jemných odstínech, podobných barevným tónům skutečných kamenů. Vybrat si můžete z varianty Le Pietre dell´Essere Cristallo di Rocca, Le Pietre dell´Essere Eliodoro, Le Pietre dell´Essere Aragonite, Le Pietre dell´Essere Tormalina nebo Le Pietre dell´Essere Berillio. Impronta vyrábí tuto unikátní sérii se třemi různými druhy struktury povrchu od lappato rettificato, naturale až po naturale rettificato. Rozměry kolekce Le Pietre dell´Essere jsou 30x60 cm, 60x60 cm a 45x45 cm.  Všechny formáty, včetně mozaik, dekorů, soklů a listell najdete včetně cenové nabídky pro Vaši orientaci na stránkách eshopu http://www.levnadlazba.cz/.

 

Keramické obklady a dlažby jsou velmi kvalitní a poslední dobou čím dál častěji vyhledávané. Hodí se kamkoliv. Můžou se položit do interiéru i exteriéru, koupelny, kuchyně, chodby, ložnice, na terasu nebo kdekoli jinde. Jak zvládnout pokládku, údržbu a další věci s keramickou dlažbou spojené Vám poradí na informačním webu http://www.keramickadlazba.cz/.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Iris Ceramica
Gardenia Orchidea
Alaplana Ceramica
Impronta Ceramiche
Apavisa