Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - série Marmo D

Impronta_marmodExistuje spousta společností zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. V dnešní době, kdy je trh přesycen obrovským množstvím výrobků, je velmi obtížné najít kvalitního a cenově rozumného dodavatele. Jedním z mála takových, je keramička Impronta. Společnost vznikla sloučením dvou firem zabývajících se keramikou. Od doby svého vzniku investovala velké množství svých prostředků především do nových technologií, aby mohla odběratelům poskytnout obklady a dlažby v té nejlepší možné kvalitě a nejnovějším designu.


 

Keramička Impronta se jakoby na keramické obklady a dlažby imitující nejrůznější druhy kamene přímo specializovala, může Vás napadnout při pohledu na většinu sérií tohoto impozantního výrobce. Ani kolekce Marmo D a Marmo D Wall nejsou výjimkou. Snoubí se zde jemné barevné pásky mramoru s pomalými přechody do světlejších či tmavších odstínů. Ne všechny z barevných variant Marmo D Calacatta, Marmo D Travertino Bianco, Marmo D Marfil, Marmo D Rosa Perlino, Marmo D Giallo Nilo nebo Marmo D Travertino jsou přímo v přírodních odstínech, ale zaručeně jsou jemné a pohladí oko už na první pohled. Součástí kolekce jsou také rozmanité dekory a mozaiky, které oživí každý interiér. Keramické obklady a dlažby Marmo D se vyrábí ve formátech 50x50 cm, 35x35 cm, 50x100 cm, 34x34 cm.

Nemůžete se rozhodnout jaký styl obkladů či kterou sérii si vybrat? Chybí Vám inspirace? Pak určitě navštivte internetovou fotogalerii realizací http://www.studiokoupelen.cz/serie-koupelen/impronta.html. Kromě Marmo D jsou zde zobrazeny i fotografie z realizací, kde byly použity i ostatní série keramičky Impronta a dalších asi třiceti předních světových výrobců keramických obkladů a dlažeb.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Alaplana Ceramica
Cerdomus
Tau
Levantina by Techlam
Bisazza