Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - série Natural Stone Wall

Natural stone Wall

Světový trh dnes již nabízí nepřeberné množství všeho, na co si jen vzpomenete. Platí to i o keramických obkladech a dlažbách. Existuje mnoho keramiček z nejrůznějších zemí světa a je velmi těžké mezi nimi najít kvalitní a zároveň cenově rozumnou. Mezi právě takové můžeme směle zařadit i Italskou společnost Impronta. Keramička vznikla sloučením dvou společností a od doby svého vzniku se soustředila především na investování do technologických postupů, což se ukázalo jako velmi výhodný tah, protože díky tomu je Impronta schopná maximálně uspokojit potřeby odběratelů. 

Natural Stone Wall je série keramických obkladů, která věrně napodobuje současný, moderní styl kamenů. Kolekce je díky svému složení ideální především pro projekty, kde podléhají obklady a dlažba vysokému stupni používání, tedy hlavně pro komerční budovy. Natural Stone Wall je laděná do přírodních jemných odstínů Natural Stone WallBasaltina, Natural Stone WallBreraBeige, Natural Stone WallBreraBianca, Natural Stone WallFussena, Natural Stone WallLipicaTortora, Natural Stone WallLipicaVisone a Natural Stone Wall Savana. Natural Stone Wall díky několika formátům (například 45x90 cm, 15x60 cm, 15x90 cm nebo 60x60 cm a mnoha dalším) a dvěma strukturám povrchu – broušený a přírodní – neexistují pro využití kolekce Natural Stone Wall žádné limity ani omezení. Kolekce vykouzlí z jakéhokoliv prostoru nevšední, vznešený a luxusní interiér. Jak se můžete přesvědčit například ve fotogalerii vizualizací, kombinací různých odstínů a velikostí obkladů vznikají zajímavé a moderní obložení.

Keramické obklady jsou unikátní, vysoce kvalitní a v dnešní době stále častěji využívaný materiál. Aby v interiéru či exteriéru vydržely co nejdéle a přitom si zachovaly svou původní kvalitu i barevné odstíny, potřebují péči a čisticí prostředky, které nebudou agresivní a naopak ji ještě nepoškodí. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Sicis
Ragno
Rako
Marazzi
Ceramica di Sirone