Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - série No 4

No 4Italská keramička Impronta, řadící se mezi špičky ve světě keramických obkladů a dlažeb, vznikla sloučením dvou společností zabývajících se keramikou. Impronta je dynamická a inovativní firma, která během několika posledních let investovala především do nových výrobních technologií. Je to jedna z mála společností, nabízející kompletní sortiment keramických výrobků. Právě díky investicím a sledování nejnovějších trendů je schopna vždy splnit požadavky trhu. 


Pro název této unikátní kolekce si vzala keramička Impronta inspiraci u světoznámého parfému. Stejně jako ten, je i kolekce No 4 mezi ostatními sériemi keramičky nadčasovým originálem. Společným prvkem Coco Chanel a No 4 je směs přírodních a syntetických esencí. Série No 4 přesně imituje vzorem povrch dřevěných desek. Každé z provedení No 4 Cedro, No 4 Patchouli, No 4 Vetiver i No 4 Mirra působí jemným, elegantním a přitom vznešeným dojmem. Barevné odstíny jsou vesměs přírodní, přesto dodají interiéru nevšednost a moderní vzhled. Zvláště doplníte-li klasické keramické obklady jedním nebo dokonce celou kombinací dekoračních obkladů z nabídky No 4. Najdete v ní geometrické motivy, motivy květin či postav. Všechny dekorační obklady jsou laděny do moderních vzorů a barev. No 4 nabízí velký výběr rozměrů, od velkoformátových 60x60 cm, 30x90 cm, nebo středních 15x90 cm až po ty zdárně imitující opravdu uzounké prkna například 10x45 cm apod.
Na to, jak nádherně a přirozeně dlažby a obklady No 4 vypadají, se můžete podívat třeba ve fotogalerii realizací na StudioKoupelen.cz.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Versace
Winckelmans
Atlas Concorde
Giavelli