Znáte z našeho katalogu

Banner

Impronta - série River

RiverExistuje spousta společností zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. V dnešní době, kdy je trh přesycen obrovským množstvím výrobků, je velmi obtížné najít kvalitního a cenově rozumného dodavatele. Jedním z mála takových, je keramička Impronta

 


Improntariver01 Společnost vznikla sloučením dvou firem zabývajících se keramikou. Od doby svého vzniku investovala velké množství svých prostředků především do nových technologií, aby mohla odběratelům poskytnout obklady a dlažby v té nejlepší možné kvalitě a nejnovějším designu. Více informací o této unikátní společnosti se dozvíte na informačním portále KeramickáDlažba.cz.

 

 

 

Improntariver02 Impronta si pohrává ve svých sériích snad se všemi možnými styly. Ať už jde o jednoduchý design, imitace přírodních materiálů nebo pastelovými barvami prohřáté kolekce. Kolekce River představuje právě imitaci jednotlivých vrstev pískovce. Zaměřuje se na celý jeho vývoj, od úlomků skal, které divoká dravá voda odštěpuje a unáší daleko, aby se společně s naplaveným pískem usazovaly, časem zpevněly a vytvořily různobarevné vrstvy pískovce. Právě tady se nechala keramička Impronta inspirovat při tvorbě barev River Arkansass, River Yellow Stone, River Colorado, River Red River a River Rio Grande.

 

Improntariver03 Při pohledu na všechny tyto odstíny, které můžete najít například na eshopu obkladů a dlažeb  uvidíte jistě i vy věrnou, od originálu téměř nerozeznatelnou kopii pískovců. Výběr formátů není sice nijak závratný, ale bravurně zvolené rozměry vyhoví i těm nejnáročnějším spotřebitelům. Své zastoupení tu má jak velký formát 52,5x52,5 cm, střední 35x35, tak i malý 17,5x17,5 cm.  Ani u této kolekce nezapomněl výrobce na dekorační prvky jako klasické nebo páskové mozaiky.

 

O kouzlu a nevšedním vzhledu série River se můžete sami přesvědčit na online fotogalerii vizualizací. Kromě této kolekce zde najdete i ostatní série keramičky Impronta a dalších prvotních světových společností ze světa keramických obkladů a dlažeb.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Naxos
Marazzi
Bisazza
Aparici