Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace série Palace Living Gold

versaceGianni Versace je prestižní italský návrhář, který navázal v roce 1997 spolupráci s výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea. Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stalo jednou z významných keramických společností na světě. Pod značkou Versace byly světu nabídnuty luxusní keramické obklady a dlažba s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků.

 

Celý článek...
 

Monocibec - Echo

echo1Série keramické dlažby Echo od výrobce Monocibec je v imitaci dřeva. Mnoho lidí si myslí, že keramická dlažba nikdy nemůže mít tak krásný vzhled jako skutečné dřevo, ale to se mýlí. Lidé zapomínají na to, že v době, kdy je možný let do vesmíru, je možné, vytvořit něco, co bude od skutečného dřeva naprosto k nerozeznání a tato série je toho důkazem.

 

Celý článek...
 

Cerdomus - série Club

cerclubVýrobce Cerdomus přichází s novou sérií keramické dlažby, která nese název Club. Název vám toho moc nenapoví, ale skrývá se pod ním skutečná krása. Většina lidí se honí za tím, aby měli vše co nejnovější a nejmodernější, ale jsem si jistá, že se najde i mnoho z nás, kteří dokáží ocenit krásu a jedinečnost věcí starších. Jako je tomu u lidí, je tomu i u přírody, čím je starší, tím je krásnější. Vezměme si jako příklad třeba stromy, ano, malinkatý stromek, krčící se někde na louce je krásný, ale mohutný starý strom, který je vidět z dálky a překonal všechny vlivy okolí, je přece jen něco jiného.

 

Celý článek...
 

Lea Mayfair

1871 4 LEA-MyFair-ClassSérie keramických obkladů a dlažby Lea Mayfair působí velice luxusním a nadčasovým dojmem. Luxus, většina z nás touží po tom, aby nás interiér vypadal luxusně a zároveň nebudil dojem, že je přeplácaný, nebo že nám interiér navrhoval maniak, který nemá nikdy dost. Pod slovem luxus si každý z nás představí něco jiného. Pro někoho jsou to zlaté doplňky, pro někoho drahé materiály, pro někoho povedená imitace a pro někoho prostě krásně sladěný interiér.

 

Celý článek...
 

Fap série Sole

SoleBagno01Série keramické dlažby a obkladů Sole Vás zaujme na první pohled a to hlavně díky tomu, že se vyrábí v šesti zářivých a sytých barvách. O dekorech se zmíním později, ale musím uznat, že právě ty, jsou dominancí této série. Přeci jen kolekcí výrazných barev už je vyrobeno několik a tak je stále těžší a těžší vymýšlet novinky, které by Vás zaujali.

 

Celý článek...
 

Fap série Cielo

Cielo-SET3-KSérie keramických obkladů Cielo, ať už se její název sebehůř pamatuje, Vám v hlavě stejnak uvízne a to tomu, že obsahuje krásné, výrazné, křiklavé barvy a mnoho odvážných dekorů. V dnešní době se staly trendem barvy tlumené, jednoduché a nevýrazné. Prostě takové, které jsou nemasné, neslané a hodí se ke všemu a vždy.

 

Celý článek...
 

Aparici série Kids

aparici kids 1Současní výrobci keramických obkladů a dlažby neopomíjejí ani dětský svět, o čemž svědčí i unikátní série určených právě do dětských prostor. Příjemné a hravé prostředí podpoří přirozenou kreativitu a flexibilitu dětského vnímání, které se díky tomu stává vyrovnaným dospělým člověkem.

 

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa série Memory

Obr.2Armonie MemoryVelmi zajímavě působí série keramických obkladů a dlažeb, kterou nám přináší keramický výrobce Armonie by Arte Casa pod označením Memory. Kolekce nabízí pět základních odstínů obkladu, mezi kterými najdeme kromě bílé a černé barvu modrou a dva veselé odstíny zelené a oranžové. V těchto barevných provedeních je vyrobena i dlažba, abychom ve své koupelně, či jiném interiéru docílili příjemného prostředí krásně sladěného podle našich požadavků a představ. Obklad je vyráběn ve formátu 25x40 cm, dlažba nese rozměr 31,6x31,6 cm.

Celý článek...
 

Fap série Meltin

fap meltin 3Moderní trendy nejen v koupelnách, ale všeobecně v bytovém designu sázejí na minimalismus a čistý styl. Přednost dostávají materiály, které mají jemné a matné provedení povrchů, a které navozují smyslnost, jednoduchost a sofistikovanost. Italský výrobce Fap je známý svou prestižní kvalitou keramických dlažeb a obkladů, což dokazuje ve svých excelentních sériích, které jsou žádány náročnými zákazníky na celém světě.  Fap uvedl na trh svou novou sérii keramických dlažeb a obkladů s názvem Meltin, která dokonale splňuje požadavky současné doby a moderních trendů.

 

Celý článek...
 

Fap - Manhattan

fap manhattan 3Italský výrobce Fap patří k jedničkám v oboru keramických dlažeb a obkladů, a neustále překvapuje způsobem, jakým dokáže pojmout prostory určené k bydlení a vůbec životní styl. V jeho nabídkách najdeme vytříbené keramické produkty, které mají nejen vysokou technologickou kvalitu, ale také dokonale propracovaný design. Fap ve svých sériích dokáže vyjádřit svůj smysl pro estetický a harmonický styl, který navozuje na moderní trendy současné doby.

 

Celý článek...
 

Apavisa série Patina

 

Obr.2KD Apavisa PatinaMezi nejvýznamnější výrobce slinuté keramické dlažby patří bezesporu španělská keramička Apavisa. Slinutá keramická dlažba od Apavisy se může pochlubit vynikajícími technickými vlastnostmi jako je otěruvzdornost, nasákavost, tvrdost apod., které jsou mnohdy lepší, než u přírodních produktů.

 

Celý článek...
 

Fap - Havana

fap havana 2Líbí se Vám koupelna v teplých a barvách? Máte rádi styl, který příjemně pohladí emoce? Pak pro Vás je určena série keramické dlažby a obkladů Fap Havana, která je vyrobena v tradičním stylu a v kouzelných a elegantních barvách a dekorech.

 

 

Celý článek...
 

Lea série Dreaming

dreaming-bianco-statuario-amb-2-01-bVíte, že mramor patří k těm vzácným kamenům, který se těší velké oblibě mezi zákazníky, architekty a designéry interiérů? V podstatě se není čemu divit, protože mramor vyniká oduševnělou a harmonickou krásou, která dodá eleganci a nadčasovost prakticky ve všech prostorách interiéru i exteriéru.

 

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Diamanti

Obr.1KDArmonie DiamantiObklady a dlažby, které jsou velmi přitažlivě vizuálně zpracovány a jsou na velmi vysoké technické úrovni, takto můžeme charakterizovat kolekce obkladů a dlažeb keramické společnosti Armonie by Arte Casa, která zaujímá jedno z předních míst mezi italskými výrobci tohoto sortimentu. Tato společnost neustále svou výrobu inovuje a sleduje módní trendy a požadavky trhu. Její výrobky, obklady a dlažby, jsou široce využitelné, často jsou vhodné svými vlastnostmi jak pro vnitřní, tak venkovní použití.

 

Celý článek...
 

Atlas Concorde série Chroma

Obr. 1KD Atlas Condorde ChromaItalská keramická společnost Atlas Concorde byla založena již v roce 1969, je tedy keramickou společností s dlouholetou tradicí. V současné době je mateřskou společností skupiny Atlas Concorde, která je jedním z předních hráčů ve světě obkladů a dlažeb. Keramička prochází neustálým vývojem. Velká péče je věnována výběru surovin, ze kterých jsou obklady a dlažby vyráběny, stejně jako výrobce pečlivě sleduje celý výrobní proces.

 

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa série Bianchi

Obr.3KDArmonie BianchiBílá barva, jak již název kolekce napovídá, je základním kamenem této krásné a bohaté kolekce obkladů a dlažeb keramického výrobce Armonie by Arte Casa, která nese označení Bianchi. Najdeme zde keramický obklad mnoha formátů, v leštěném i matném provedení. Můžeme vybírat od 10x10 cm přes mnoho dalších až po 25x75 cm. Jedním z dekorů jsou linky, které jsou na obkladu ve formátu 20x45,2 cm. Velmi zajímavým dekoračním prvkem je zde také mozaika o rozměru jednotlivých čtverečků 2,5x2,5 cm nebo 1,5x5 cm, která je vyráběna ve formátu  10x30 cm a je možno ji po jednotlivých čtverečních či obdélníčcích nastříhat do požadovaného rozměru. Mozaika je zpracována velmi zajímavě barevně, je buď vícebarevná, nebo je tvořena dílky v několika odstínech jedné barvy. Esteticky velmi zajímavě zpracované listely, jsou již jen třešinkou na dortu, která dá obkládané ploše tu správnou tečku.

 

Celý článek...
 

Marazzi - Stone Vision

Obr. 4Marazzi StonevisionSpolečností vyrábějící obklady a dlažby s dlouholetou tradicí, je keramická společnost Marazzi, která byla založena již v roce 1935 v Sassuolo v okrese Modena v Itálii. Tato společnost se od svého založení snažila proniknout na světové trhy, láska ke keramice, tradice, kultura, ale i tvořivost, perfektní design a snaha jít stále kupředu ji brzy posunuly na jedno z předních míst mezi výrobci keramických obkladů a dlažeb. Společnost se snaží držet krok s dobou, klade velký důraz na používání nových technologií, snaží se neustále růst.

 

Celý článek...
 

Ascot - Pennellato

Obr.2KDAscot PennellatoKeramičku Ascot bychom našli v Itálii v centru čtvrti Sassuolo, v průmyslové oblasti. Jedná se o keramičku s více než třicetiletou historií, která je na předním místě na světě mezi výrobci tohoto sortimentu, pokud se jedná o inovace, styl i kvalitu.

 

 

Celý článek...
 

Winckelmans - Octagons

octagons1Velmi zajímavou kolekci dlažeb nám přináší série Octagons od keramického výrobce Winckelmans. Tato keramička má dlouholetou tradici, byla založena ve Francii již v roce 1867 a ve svých počátcích se specializovala na výrobu kameniny. Společnost se snaží neustále zachovávat původního hodnoty a vyrábět výrobky co nejvyšší jak technické, tak estetické kvality.

 

Celý článek...
 

Cisa - Cemento Moderno

cisa cemento moderno 1Jedním z trendů současnosti je minimalistický styl, který vytváří vizuálně a funkčně vyvážený prostor, s dostatečným komfortem. Minimalistický styl nepotřebuje mnoho zdobení a doplňků, ale zato lpí na estetičnosti a kvalitě. Jednoduché až strohé a čisté linie a barvy můžeme však vhodně oživit dekory a doplňky. Minimalistický styl znázorňuje také imitace betonu, nebo betonové stěrky.

 

Celý článek...
 

Cercom - série In and Out Reverse

cercom inout reverse3Kámen a jeho imitace jsou nedílnou součástí bytové architektury a designu. Současný trh keramické dlažby a obkladů nabízí širokou škálu různých interpretací, zpracování a barev. Jednou z úspěšných novinek loňského roku je série Cercom In Out & Reverse, která nabízí imitaci kamene v různých verzích připomínajících lámaný kámen.

 

Celý článek...
 

Refin série Eco-Logic

refin ecologic 2Jednou z pozoruhodných sérií italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin, je série Eco-Logic. Vzhled série Refin Eco-Logic vyjadřuje avantgardní styl, který v sobě spojuje prvky minulosti a současných trendů. Výrobce sérii Refin Eco-Logic prezentuje jako postoj, který byl vytvořen pozorováním pozorování starověkých terakotových amfor, které zaujmou typickým stínováním a oxidací povrchu.

 

Celý článek...
 

Cifre Ergon - Green Tech

Obr.1KDErgonGreenTechVelmi zajímavou sérii nám přináší keramička ERGON, která vznikla v roce 1991 v Itálii. Keramička vyrábí obklady a dlažby z neglazovaného porcelánu.  Sérii, kterou můžeme nazvat „zelenou“ a nese to i ve svém názvu Green Tech, může keramička prezentovat jako sérii, která je opravdu vyrobena s velkým důrazem na ochranu životního prostředí a to proto, že je až ze 40 % vyrobena z recyklovaného materiálu.

 

Celý článek...
 

Cerdomus - Basic

basicCerdomus je značka italského výrobce, který se specializuje na luxusní a kvalitní keramické dlažby a obklady. V jeho nabídce si vybere každý zákazník, který hledá estetický design a moderní styl. Keramické produkty značky Cerdomus jsou určeny do interiérových i exteriérových projektů. Právě pro venkovní exteriéry byla navržena a vyrobena krásná série keramické dlažby s názvem.

Celý článek...
 

Cerdomus - série Contempora

cerdomus contempora 2

Oblíbenou klasikou v oblasti keramických dlažeb a obkladů zůstává imitace kamene. Imitace kamene dokáže podtrhnout styl obydlí a stejně tak mu dodá harmonickou atmosféru.  Imitací kamene v sériích mnoha výrobců nepřeberné množství, kdy vybírat můžeme jak z různých druhů kamenů, jejich úprav a barev. Zdánlivě strohý vzhled kamene, který reprezentuje klasický a minimalistický styl se stal zdrojem inspirace pro sérii keramické dlažby a obkladů Cerdomus Contempora. 

 

Celý článek...
 

Cerdomus - Avenue

cerdomus avenue 1Italský výrobce Cerdomus patří právem k prestižním výrobcům kvalitních keramických dlažeb a obkladů. Důkazem jeho neobyčejně kreativního způsobu pojetí přírody je i nadčasová série s názvem Avenue, která nabízí excelentní design dřeva v působivýchjemně třpytivých barvách.

 

Celý článek...
 

Apavisa - Oak

apavisaoak1Krásnou sérii slinuté keramické dlažby v provedení dubového dřeva vyrábí keramická společnost, mající své sídlo ve Španělsku. Jde o keramičku Apavisa, která patří mezi nejvýznamnější výrobce slinutých dlažeb. Slinuté dlažby této keramičky mají vynikající vlastnosti jako je otěruvzdornost, tvrdost, které předčí vlastnosti přírodních produktů, které ta která dlažba imituje.

 

Celý článek...
 

Impronta - Bliss

bliss3Keramická společnost Impronta Ceramice, která má své sídlo v Itálii, je inovativní společností, která jako jedna z mála nabízí kompletní sortiment obkladů a dlažeb. Díky značným investicím do technologií jsou její výrobky schopny plnit požadavky trhu a často i předvídat budoucí vývoj.  Keramička vyrábí své obklady a dlažby výjimečných technických vlastností a nevšedního italského designu. Jsou vhodné jak do bytových interiérů, uplatní se však také např. v prostředí komerčním. Své výrobky, obklady a dlažby, společnosti řadí do mnoha sérií, kde najdeme imitace nejrůznějších přírodních materiálů, jako je kov, dřevo či kámen a další.

 

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - Cassiopea

AAC cassiopea2Každý z nás touží mít koupelnu, v jaké se bude cítit dobře, a to bez ohledu na módní trendy. Toužíte po koupelně, která bude stále „in“ a aby přitom nepůsobila nudně? Vsaďte na mramor! Elegantní design mramoru je stále žádaným a elegantním prvkem, který vytváří opravdu nadčasové a luxusní interiéry. Protože jde o dlouhodobou investici, je dobré zvážit veškeré možnosti zaměřit se především na kvalitu, možnosti a styl, který nán bude vyhovovat. Vyplatí se porozhlédnout se, co nabízí různá koupelnová studia a zvážit rady odborníků. Koupelnu si nepořizujeme každý den, pravděpodobně v ní budeme trávit většinu života, proto vsaďme na především na kvalitu. Vyplatí se vám to!

 

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - Bianchi

Obr.3KDArmonie Bianchi

Bílá barva, jak již název kolekce napovídá, je základním kamenem této krásné a bohaté kolekce keramických obkladů a dlažeb keramického výrobce Armonie by Arte Casa, která nese označení Bianchi. Najdeme zde keramický obklad mnoha formátů, v leštěném i matném provedení. 

 

 

Celý článek...
 

Refin - Eco Logic

refin ecologic 2Jednou z pozoruhodných sérií italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin, je série Eco-Logic. Vzhled série Refin Eco-Logic vyjadřuje avantgardní styl, který v sobě spojuje prvky minulosti a současných trendů. Výrobce sérii Refin Eco-Logic prezentuje jako postoj, který byl vytvořen pozorováním pozorování starověkých terakotových amfor, které zaujmou typickým stínováním a oxidací povrchu.

 

Celý článek...
 

Ascot – Pennellato

Obr.2KDAscot PennellatoKeramičku Ascot bychom našli v Itálii v centru čtvrti Sassuolo, v průmyslové oblasti. Jedná se o keramičku s více než třicetiletou historií, která je na předním místě na světě mezi výrobci tohoto sortimentu, pokud se jedná o inovace, styl i kvalitu.

 

 

Celý článek...
 

Fap - Cielo

Obr.1KDFAP CieloNádherných deset barev obkladů nám přináší série Cielo od keramické společnosti FAP, jednoho z předních výrobců keramických obkladů a dlažeb, která je od roku 1997 součástí skupiny Concorde Group. Výrobky, obklady a dlažby této keramičky, jsou velmi originálního, moderního designu.  Kolekce Cielo nám kromě obkladů nabízí keramickou dlažbu, která je zde vyráběna ve formátu 30,5x30,5 cm ve čtyřech barevných provedeních oranžové, fialkové, kakaově hnědé a modré.

 

Celý článek...
 

Lea Bioplank

Lea BoPlank1Neustálý vývoj a výzkum výrobce keramické dlažby a obkladů Lea Ceramiche dospěl k vyrobení nové série keramické dlažby a obkladů, která věrně interpretuje teplo a příjemný design přírodního dřeva. Série Lea Bio Plank je vyrobena ve špičkové technologické kvalitě s ohledem k životnímu prostředí. Povrch této série je opatřen speciální antibakteriální vrstvou Microban, která kombinuje praktičnost a estetický design. Microban se zpracuje při výrobním procesu přímo do produktů, takže případné bakterie, které jsou přítomny zničeny. Microban „pracuje“ 24 hodin denně a zaručuje tak ochranu a čistotu.

 

Celý článek...
 

Apavisa - Nanocorten

Obr.2Apavisa NanocortenŠpanělská keramická společnost Apavisa vyrábí velmi kvalitní slinutou keramickou dlažbu a obklady. Je společností velkou, která má roční výrobní kapacitu až 4.000.000 m² technických slinutých obkladů a dlažeb a její výrobní závody a skladovací prostory se nachází na rozloze kolem 250.000 m². Proto má velkou část sortimentu neustále na skladě, tudíž může objednávky svých zákazníků vyřizovat téměř bez prodlevy.

 

Celý článek...
 

Sant Agostino - série Earth

Obr. 3SANTAGOSTEARTHKrásnou imitaci kamene hned ve třech barevných odstínech nám představuje kolekce, kterou keramička Sant Agostino nazvala Earth. Tato Italská keramická společnost, sídlí v Sant Agostinu a jedná se o společnost s dlouholetou tradicí, protože byla založena již v roce 1964 nedaleko Ferrara. Zajímavostí je, že keramička je od svého založení v rukou rodiny jejího zakladatele, který zvolil velmi dobrou strategii a keramičku postavil na místě hodně geograficky vzdáleném veškerému keramickému „dění“, které se v Itálii soustřeďovalo do jednoho místa. To byl strategicky velmi dobrý tah.

 

Celý článek...
 

Cedir série Vintage

cerim vintage collestion 1Moderní pojetí,  které v sobě kloubí  klasicky styl a zajímavý design nabízí výrobce Cerim v nové sérii Cerim Vintage Collection . Současné trendy v bytovém interiéru se ubírají celkově k přírodnímu a harmonickému stylu, k elegantním barvám a co nejefektnějšímu designu. Bytoví architekti často čerpají inspirace v dobách minulých a v dobových vzorech, kterým dají moderní vzhled.  A právě v tomto duchu byla navržena a vyrobena série keramické dlažby a obkladů s názvem Cerim Vintage Collection.

 

Celý článek...
 

ABK - Grace

abk1Krásné keramické dlažby v imitaci mramoru nám přináší keramická společnost ABK, která je na trhu společností mladou, protože byla založena v roce 1992. Dlažby a obklady této společnosti, jsou vyráběny ve velmi zdařilé imitaci mramoru, obsahují řadu dekoračních prvků, mezi které patří taky velmi působivé ornamenty. Setkáváme se zde se dvěma formáty, obklady nesou formát 30x75 cm, stejně jako široká škála dekoračních prvků, kromě dekorů s ornamenty, které jsou, stejně jako dlažba vyráběny v rozměru 60x60 cm.

 

Celý článek...
 

Cerdomus - Regis

Obr.2KDCerdomus RegisČtyři krásná barevná provedení přírodních barev, nádherný design mramoru, který přinese luxus do našich interiérů, jak moderních koupelen či dalších obytných místností, jako jsou obývací pokoje či ložnice, to je kolekce keramických dlažeb, které mohou být použity na podlahy i stěny, která nese označení Regis. Kolekce je jednou z mnoha, které vyrábí a na trh dodává keramická společnost, která vznikla v Itálii.

 

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - Metallica

metalicacasalKeramičky své výrobky „balí“ do různých podob, můžeme najít imitace mnoha přírodních materiálů, ať už je to kámen, dřevo, mramor, ale můžeme se setkat také s imitacemi betonu či kovu, dokonce některé obklady nám mohou připomínat látky či tapety. Firma Casalgrande Panada nyní přichází na trh se sérií v imitaci kovu. Série Metallica je velice moderní a rozhodně vás překvapí.

 

Celý článek...
 

Apavisa - Nanoevolution

Obr.3Apavisa NanoevolutionKeramická společnost Apavisa je lídrem mezi výrobci obkladů a dlažeb. S jeho výrobky slinutými obklady a dlažbami se v současné době můžeme setkat ve více než 100 světových zemích. Své výrobky řadí do jednotlivých sérií. Jednou z velmi zajímavých je například série Nanocorten, která nám představuje tenkostěnné slinuté obklady a dlažby, které jsou vhodné do moderních interiérů. Jsou vyrobeny ve vcelku nové imitaci, imitaci betonu. Tohoto materiálu, o kterém bychom řekli, že se jedná o strohou šeď Ale tak tomu není. I když je série imitací betonu, rozhodně to neznamená, že zde najdete jen barvu šedou.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - Radiance

Obr.2KD AC Radiance

Velmi jemné barevné provedení nám přináší kolekce keramických obkladů a dlažeb nazvaná Radiance, jejímž výrobcem je italská keramická společnosti Altas Concorde. Tato je na trhu od roku 1969 a v současné době je součástí skupiny Gruppo Concorde, která určuje trendy obkladů a dlažeb na světových trzích. Je vlastně mateřskou společností této skupiny.

 

Celý článek...
 

Cerdomus - Arya

cerdSérie Arya od keramického výrobce Cerdomus, který má své sídlo ve Španělsku nám přináší keramickou dlažbu s velmi zajímavým dekorem. Je to série, která určitě dokáže upoutat Vaši pozornost. Vyrábí se hned v pěti barevných provedeních, a to kromě perlové, ebenové a bílé můžeme volit také barvu červenou a modrou, které zase nejsou pro dlažby zase až tak obvyklé. A čím, že je dlažby až tak zajímavá? Vyrábí se pouze v jednom formátu a to celkem nevelkém 20x20 cm, ale to zas není až taková zajímavost, ale pozoruhodnější je to, že je dekorována soustřednými kruhy.

 

Celý článek...
 

Marazzi Concreta

Obr. 1 KD Marazzi ConcretaVelké formáty, které nám pomohou vytvořit z naší koupelny prostředí velmi příjemné až intimní, najdeme v sérii Concreta od keramického výrobce Marazzi hned v sedmi barevných provedeních. Keramička čerpá inspiraci z barev přírodních jílů a hornin. Formát 32,5x97,7, nesou jak obklady základní, tak dekorační prvky.

 

 

Celý článek...
 

Lea - Kalos

Lea Kalos1Italský výrobce Lea Ceramiche představuje novou sérii Lea Kalos, která dokonale vystihuje nadčasový vzhled mramoru. Mramor v místnostech vytvoří originální a vzdušný vzhled, který dodá prostoru luxusní a elegantní styl. Lea Ceramiche patří k výrobcům keramické dlažby a obkladů, které jsou známy nejen vysokou kvalitou, ale také estetickým a moderním designem. Spolupracuje s uznávanými návrháři, architekty a designéry bytových interiérů a tak dosáhl pověsti výrobce exkluzivních a nadčasových keramických produktů.

 

Celý článek...
 

Tau - Atlas

Tau Atlas1Sháníte keramickou dlažbu, která imituje kámen s jeho přirozenými nuancemi? Chtěli byste si pořídit co nejvěrohodnější imitaci a máte pocit, že je to vše na jedno brdo? Pak Vám představujeme novinku španělského výrobce Tau, který je známý svými dokonalými imitacemi přírodních produktů a precizní kvalitou. Tau uvedl na trh novou sérii keramické dlažby a obkladů s názvem Atlas, která, jak jsme naznačili, evokuje přírodní kámen, nejen vzhledem, ale i povrchovou strukturou.

 

Celý článek...
 

Lea - Kensington

Lea kensington1Pro ty, kteří dávají přednost noblese, příjemným barvám a modernímu designu je určena série keramických obkladů a dlažby Lea Kensington. Tato série je dokonalým vyjádřením mistrovského řemesla a zpracování italské keramiky. V sérii Lea Kensington vyjádřil výrobce šarmantní a noblesní styl, který je tak charakteristický pro anglickou smetánku.

 

Celý článek...
 

Vogue - Interni

Voque Interni 1Máte rádi barvy? Rádi kreativně kombinujete? Máte smysl pro hru? Pak pro vás je určena série keramických obkladů a dlažby Vogue Interni, která disponuje neuvěřitelnou škálou barev. Byla vytvořena tak, aby uspokojila náročné požadavky architektů a bytových designérů.

 

Celý článek...
 

Cerim - City Color

Cerim CityColor 1Máte rádi tlumené a jemné odstíny? Chcete si doma vtvořit prostor, kde si můžete odpočinout od venkovního shonu, kde můžete tiše rozjímat a zklidnit své emoce? Máte rádi jednoduchý a stylový vzhled? Tak právě pro vás vyrobil italský výrobce Cerim sérii keramických obkladů a dlažby City Color. Tato série se nechala inspirovat chaotickou metropolí, kde se střídá měkké světlo úsvitu a klidem soumraku. Tak to aspoň charakterizuje sám výrobce. Pravdou je, že styl této připomíná impresionismus, s jeho jemnými, pastelovými, tlumenými barvami, které příjemně působí na psychiku.

 

Celý článek...
 

Apavisa - Regeneration

apavSérie keramické dlažby a obkladů Apavisa Regeneration je v imitaci kamene. Firma Apavisa se snaží ukázat, že i klasická krása přírodních produktů, jako je dřevo, kámen, nebo rez, lze zachytit pomocí moderních technologických postupů a stejně jako u mnoha dalších jejích sérií se jí i tato velice povedla a je důkazem, že to jde!

 

Celý článek...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cotto d'Este
Ragno
Ston
Mosaico+
Extraforte