Znáte z našeho katalogu

Banner

Iris Ceramica - série Architect

ArchitectsIris Ceramica byla založena v roce 1961 a kvalita keramických produktů této značky je neustále špičkové úrovni. Díky tomu Iris Ceramica získala ve světě řadu mezinárodních ocenění a vyznamenání. Za těmito úspěchy jsou neustálé investice do převratné technologie výroby, spolu s dovedností řemeslné tradice, které jsou v souladu s nejpřísnějšími normami výroby i kvality keramických produktů.

iris_architect1 Série Iris Ceramica Architect se díky svým velikostem řadí mezi tzv. velkoformátovou keramickou dlažbu a obklady. Design této série připomíná kámen v různých barevných nuancích. Najdeme zde barvu hnědou, šedou, tmavě hnědou a tmavě šedou (Iris Ceramica Architect  Atelier, Iris Ceramica Architect Cassamatta, Iris Ceramica Architect Factory, Iris Ceramica Architect Hangar, Iris Ceramica Architect Sable gris, Iris Ceramica Architect Vintage).

 

iris_architect2 Vyrábí se ve formátech 120 x 60 cm, 60 x 30 cm a 60 x 60 cm. Velké formáty obecně umožňují snadnou pokládku a tím, že vzniká minimum spár, vytvářejí opticky jednolitý celek. Série keramické dlažby je díky neutrálním barevným odstínům univerzální a lze ji použít do jakýchkoli bytových interiérů. Barvy a formáty této série mezi sebou harmonicky ladí a umožňují vznik variabilních kombinací. Lze si tak na podlahách a stěnách vytvořit zajímavé vzory. Série Iris Ceramica Architect  vynikne nejen v koupelnách a kuchyních, ale také v obytných prostorech vašeho domova. Působí elegantní a čistým dojmem. Keramická dlažba a obklady

iris_architect3 Iris Ceramica Architect dodá vašemu domovu pocit klidu, pohody a harmonie. Působí na naše smysly uklidňujícím dojmem, a vytváří pozitivní náladu. Vyniká špičkovou technologickou kvalitou, a snadno se udržuje a čistí. Iris Ceramica pojímá veškerou keramiku jako přírodní produkt vytvořený lidskýma rukama, a která v určitém měřítku obohacuje krásou život v našich domovech. S touto vizí předstupuje před náročné zákazníky a nabízí jim ve svých sériích dokonalé a nadčasové keramické produkty, které vytvoří z našich domovů místo, které budu pozitivně posilovat naše emoce. 

iris_architect5 Ve spolupráci s uznávanými návrháři a designéry vytvořil výrobce Iris Ceramica unikátní série keramických dlažeb, obkladů, mozaik i dekorů pro realizace koupelen, kuchyní, obývacích pokojů apod. Přesvědčte se zde na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Vogue
Kronos
Ceramica Colli di Sassuolo
Lord
Gardenia Orchidea