Znáte z našeho katalogu

Banner

Iris Ceramica - série Architect

ArchitectsIris Ceramica byla založena v roce 1961 a kvalita keramických produktů této značky je neustále špičkové úrovni. Díky tomu Iris Ceramica získala ve světě řadu mezinárodních ocenění a vyznamenání. Za těmito úspěchy jsou neustálé investice do převratné technologie výroby, spolu s dovedností řemeslné tradice, které jsou v souladu s nejpřísnějšími normami výroby i kvality keramických produktů.

iris_architect1 Série Iris Ceramica Architect se díky svým velikostem řadí mezi tzv. velkoformátovou keramickou dlažbu a obklady. Design této série připomíná kámen v různých barevných nuancích. Najdeme zde barvu hnědou, šedou, tmavě hnědou a tmavě šedou (Iris Ceramica Architect  Atelier, Iris Ceramica Architect Cassamatta, Iris Ceramica Architect Factory, Iris Ceramica Architect Hangar, Iris Ceramica Architect Sable gris, Iris Ceramica Architect Vintage).

 

iris_architect2 Vyrábí se ve formátech 120 x 60 cm, 60 x 30 cm a 60 x 60 cm. Velké formáty obecně umožňují snadnou pokládku a tím, že vzniká minimum spár, vytvářejí opticky jednolitý celek. Série keramické dlažby je díky neutrálním barevným odstínům univerzální a lze ji použít do jakýchkoli bytových interiérů. Barvy a formáty této série mezi sebou harmonicky ladí a umožňují vznik variabilních kombinací. Lze si tak na podlahách a stěnách vytvořit zajímavé vzory. Série Iris Ceramica Architect  vynikne nejen v koupelnách a kuchyních, ale také v obytných prostorech vašeho domova. Působí elegantní a čistým dojmem. Keramická dlažba a obklady

iris_architect3 Iris Ceramica Architect dodá vašemu domovu pocit klidu, pohody a harmonie. Působí na naše smysly uklidňujícím dojmem, a vytváří pozitivní náladu. Vyniká špičkovou technologickou kvalitou, a snadno se udržuje a čistí. Iris Ceramica pojímá veškerou keramiku jako přírodní produkt vytvořený lidskýma rukama, a která v určitém měřítku obohacuje krásou život v našich domovech. S touto vizí předstupuje před náročné zákazníky a nabízí jim ve svých sériích dokonalé a nadčasové keramické produkty, které vytvoří z našich domovů místo, které budu pozitivně posilovat naše emoce. 

iris_architect5 Ve spolupráci s uznávanými návrháři a designéry vytvořil výrobce Iris Ceramica unikátní série keramických dlažeb, obkladů, mozaik i dekorů pro realizace koupelen, kuchyní, obývacích pokojů apod. Přesvědčte se zde na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Pastorelli
Rako
Aquileia
Tagina
Cerasarda