Znáte z našeho katalogu

Banner

Lea Bioplank

Lea BoPlank1Neustálý vývoj a výzkum výrobce keramické dlažby a obkladů Lea Ceramiche dospěl k vyrobení nové série keramické dlažby a obkladů, která věrně interpretuje teplo a příjemný design přírodního dřeva. Série Lea Bio Plank je vyrobena ve špičkové technologické kvalitě s ohledem k životnímu prostředí. Povrch této série je opatřen speciální antibakteriální vrstvou Microban, která kombinuje praktičnost a estetický design. Microban se zpracuje při výrobním procesu přímo do produktů, takže případné bakterie, které jsou přítomny zničeny. Microban „pracuje“ 24 hodin denně a zaručuje tak ochranu a čistotu.

 

Lea BioPlank2 Krásný design přírodního dřeva je dosažen pomocí digitální technologi é tisku Full HD, který vytvoří naprosto věrohodný design dřeva, jež zachycuje každou přirozenou esenci uzlů, lomů, letokruhů apod. výsledkem je dokonalý a překvapivý vzhled, který navozuje dojem ručně opracovaných desek. Povrch série Lea Bio Plank nabízí i neobyčejně působivé hmatové vjemy, kdy jemný reliéf navozuje příjemné pocity. Série Lea Bio Plank je k dispozici v hnědých, černých, béžových a šedých odstínech ve formátu 20x120 cm a 15x120 cm. vyrábí se v hladkém a protiskluzovém povrchu, který upotřebíme zejména v místech, kde dochází ke kontaktu s vodou. V nabídce najdeme také dekory s jemným proužkem, který dodává materiálu hloubku, a která vytváří trojrozměrný pocit. Dekory, které jsou složeny z úzkých dřevěných lišt, vyniknou zejména stěnách, kde vytvoří čistý a elegantní vzhled.

 

Lea BioPlank3

Tloušťka dlažby a obkladů série Lea Bio Plank je 11 mm, což ji předurčuje i do míst s vysokou provozní zátěží. Série Lea Bio Plank dodá neobyčejně harmonický a vřelý vzhled všem místnostem v interiéru, kde navodí pocit sounáležitosti a míru. Spolu s dekory nabízí také řadu kombinačních možností, kdy si za pomocí fantazie zrealizujeme svou představu. Italský výrobce Lea Ceramiche patří mezi nejprestižnější výrobce keramických dlažeb a obkladů. Lea Ceramiche nabízí ve svých sériích špičkovou kvalitu, která spolu s moderním a estetickým designem, tvoří excelentní keramický produkt určený do všech prostor.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Supergres
Extraforte
Majorca Ceramica
Leonardo
REX