Znáte z našeho katalogu

Banner

Lea - Kalos

Lea Kalos1Italský výrobce Lea Ceramiche představuje novou sérii Lea Kalos, která dokonale vystihuje nadčasový vzhled mramoru. Mramor v místnostech vytvoří originální a vzdušný vzhled, který dodá prostoru luxusní a elegantní styl. Lea Ceramiche patří k výrobcům keramické dlažby a obkladů, které jsou známy nejen vysokou kvalitou, ale také estetickým a moderním designem. Spolupracuje s uznávanými návrháři, architekty a designéry bytových interiérů a tak dosáhl pověsti výrobce exkluzivních a nadčasových keramických produktů.

 

Lea Kalos2 Dokonalé propracování, přirozený vzhled, lesk a žilkování v sérii Lea Kalos bylo docíleno za pomocí nejmodernější grafické technologie tisku FULL HD, který docílil toho, že každý jednotlivý keramický kus je naprosto originální. Sérii Lea Kalos je k dispozici v atraktivním formátu 35x100 cm, jež je určený na stěny, a v prostoru vytváří pocit jednolitosti a vzdušnosti. Formát 35x35 cm, je vhodný na podlahy interiérů, kde působí elegantně. Krásné barevné odstíny série Lea Kalos vystihují přirozenou krásu mramoru. Najdeme zde barvy světle béžovou, bílou a šedou, které vyniknou ve všech prostorách interiéru.  Barva jsou voleny tak, aby vytvořily excelentní, moderní a nadčasové prostředí. Nabídka série Lea Kalos je doplněna krásný dekorovanými kusy, které zdobí dokonalé propracování. Pro něžné duše je určen dekor, který má květinový vzor, jež na stěnách působí čistě a vřele, kdy odstíny křišťálové bílé a teplé slonoviny navozují důvěrný a harmonický pocit.

 

Lea Kalos3

 Modernější vzhled nabízejí dekory se svislými pruhy, které vytvářejí dojem sloupů. Tyto dekory působí jednaným a elegantním dojmem. Série Lea Kalos  je doplněna dekorativními lištami, které rozšiřují řadu kreativních kombinací. Impozantní vzhled mramoru série Lea Kalos dodá neobyčejně výjimečný vzhled nejen moderním koupelnám, ale také do obývacích pokojů, ložnic, kuchyní, apod. Série Lea Kalos zaujme především ty, kteří dávají přednostelegantnímu, klasickému, modernímu a nadčasovému stylu. Excelentní technologická kvalita série Lea Kalos, zaručuje, že dlažba i obklad nepodléhá opotřebení, je také vysoce odolná vůči poškrábání a různým formám namáhání, a snadno se udržuje a čistí.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Rako
Kronos
Sichenia
Klinker Sire
Gabbianelli