Znáte z našeho katalogu

Banner

Lea Mayfair

1871 4 LEA-MyFair-ClassSérie keramických obkladů a dlažby Lea Mayfair působí velice luxusním a nadčasovým dojmem. Luxus, většina z nás touží po tom, aby nás interiér vypadal luxusně a zároveň nebudil dojem, že je přeplácaný, nebo že nám interiér navrhoval maniak, který nemá nikdy dost. Pod slovem luxus si každý z nás představí něco jiného. Pro někoho jsou to zlaté doplňky, pro někoho drahé materiály, pro někoho povedená imitace a pro někoho prostě krásně sladěný interiér.

 

1872 4 LEA-MyFair-Class Obklady a dlažby Mayfair působí luxusně, protože jsou vyrobeny v lesklém provedení se zlatými dekory a decentních, jemných barvách, které se hodí do jakéhokoliv bytového interiéru. Pokud se pro tuto sérii rozhodnete, získáte design, který vám bude dělat radost dlouhé léta. Této sérii jako mnoha ostatním nejvíce vévodí dekory. I když jsou samotné obklady a dlažba krásné, přece jen prázdná bílá plocha by nepůsobila útulně. Kdežto když se rozhodnete použít dekory, které jsou speciálně navrženy tak, aby ladily s každou barvou, kterou tato série obsahuje, dodáte svému interiéru úžasný design.

 

1873 4 LEA-MyFair-Class

Jak jsem již zmínila každý dekor, je navržen tak, aby ladil s tou či onou barvou. Ke každé barvě je možné sehnat řadu lišt, dekorovaných obkladů a mozaiku. Dekory jsou tvořeny jemným vzorem, který bude působit královskou atmosférou. Na lištách naleznete buď jemné malé lístečky, nebo např. zlaté pruhy, které právě dodají vaší koupelně nádech luxusu. Na výběr máte hned ze čtyř barev – bílá, béžová, hnědá a světle modrá.   

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Coem
Settecento
Monocibec
Iris Ceramica
Cedir