Znáte z našeho katalogu

Banner

Lea - Origini

lea1Série keramických obkladů a dlažeb Lea Origini se vyrábí ve třech jemných odstínech a barvách, žilkování na těchto dlaždicích je tak dokonale rovné, jasné a elegantní, že působí jak kameny z nejlepšího mramorového lomu. Lea Origini se vyrábí ve více formátech, což vám umožní vytvořit si vzhled vašeho interiéru přesně podle svého vkusu a neobvyklé instalační řešení. Díky svému vzhledu zaujme série Lea Origini každého na první pohled, působí velice noblesně a elegantně. Tato série je navíc obohacen ao antibakteriální ochranu Microban ®. Původ a znalosti výrobce Lea umožňují skloubení funkčnosti, trvanlivosti a jednoduchosti.

 


lea2 Dlaždice, které působí dojem, že jste na zámku, vás naprosto očarují.   Vyrábí se ve formátech 30x60, 60x60, 30x120 a 60x120, což vám dává širokou škálu možností. Díky svému decentnímu vzhledu a dokonalému provedení se série Lea Origini hodí do jakékoliv místnosti, kde se ji rozhodnete použít, ale rozhodně nezůstane nepovšimnuta. Vytváří příjemnou a jemnou atmosféru, kterou si budete s radostí užívat pokaždé, když dorazíte domu. Mramor je odjakživa hojně vyhledávaný a využívaný materiál a to právě díky svému unikátnímu vzhledu, série Lea Origini tedy snoubí krásu a funkčnost tohoto materiálu. Pokud se rozhodnete pro tuto kolekci, rozhodně nebudete litovat. 

 

Lea Ceramiche navrhuje a vyrábí keramické obklady a dlažby pro všechny typy prostředí se schopností uspokojit většinou různé požadavky trhu. Experimentování, design, výzkum, technologie a kvalita: to jsou základní hodnoty pro Lea Ceramiche. Společnost, která v průběhu posledních třiceti let významně přispěla k rozvoji odvětví obkladů a dlažby v Itálii. Ve vztahu k její obchodní aktivitě se společnost může honosit vysokou úrovní národního a mezinárodního pokrytí v kontinuálním růstu, s přítomností ve více než lea3 60 zemích po celém světě. Lea Ceramiche má mimořádnou schopnost inovace. Je založena na neustálém důrazu na kvalitu a neustálém experimentování, díky moderním produktivním technologiím umožňuje výrobu široké škály okamžitě rozpoznatelných výrobků z hlediska stylové identity, technologického zpracování a designového obsahu. Lea Ceramiche ve skutečnosti nabízí mimořádnou škálu obkladů a dlažeb v dostatečném výběru barev a velikostí, všechny sbírky zahrnují širokou škálu dekorativních dlaždic a specialit. Spustu podobných sérií najdete na stránkách studio koupelen.

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Gabbianelli
Monocibec
Century
Alaplana Ceramica
Edilcuoghi