Znáte z našeho katalogu

Banner

Marazzi Concreta

Obr. 1 KD Marazzi ConcretaVelké formáty, které nám pomohou vytvořit z naší koupelny prostředí velmi příjemné až intimní, najdeme v sérii Concreta od keramického výrobce Marazzi hned v sedmi barevných provedeních. Keramička čerpá inspiraci z barev přírodních jílů a hornin. Formát 32,5x97,7, nesou jak obklady základní, tak dekorační prvky.

 

 

Obr. 2 KD Marazzi Concreta Celou plochu můžeme ozvláštnit mozaikou, která je vyráběna v rozměru 32,5x32,5 a 0,7 mm dekorační listelou. Mozaika i dekor jemných proužků jsou ve velmi zajímavém provedení, které střídáním lesklých a matných ploch vytváří velmi zajímavý efekt. Velmi zajímavě budou vypadat i dekory s plastickými efekty. Vpravdě originálním dekorem, který se může stát dominantou obkládané místnosti je obklad, který je složen ze čtyř dílů a výsledný rozměr je zde 97,7x130 cm. Krásný květinový motiv v lesklém provedení na matném podkladu se zde vyskytuje u barev bílé a hnědé. Velmi zjemní a ozvláštní obkládanou plochu a dodá jí elegantní náboj. Tato kolekce, kde najdeme mimo jiné třeba barvu modrou či žlutozelenou je vhodná nejen do koupelen, ale svou krásu dodá každému modernímu interiéru, do kterého její obklady použijeme.  

 

Obr. 3 KD Marazzi Concreta

Vznik společnosti, z jejíchž výrobních linek tato kolekce pochází, se datuje na rok 1935, jde tedy o společnost s bohatou historií. Od počátku své existence do výroby zaváděla moderní technologie a časem se dostala na světové trhy. V současné době vyrábí své výrobky v závodech v pěti světových zemích. S výrobními závody společnosti Marazzi se můžeme setkat kromě Itálie také v Rusku, Francii, USA a Španělsku. Tato společnost je specialistou na výrobu a prodej obkladů a dlažeb, které jsou vystaveny velkému provozu, tudíž vysoké zátěži. Architekti, kteří zařazují tyto výrobky do svých projektů, oceňují jejich vysoké technické i estetické parametry. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Casalgrande Padana
Cotto d'Este
Ariostea
Ergon
Marca Corona