Znáte z našeho katalogu

Banner

Marazzi - Glass Mosaic

glassmosaic022Keramická společnost Marazzi  je v současné době jedním z největších výrobců keramických obkladů a dlažeb v Evropě. Společnost má dlouholetou tradici, byla založena již v roce 1935 v Sassuolo v okrese Modena, V současné době má své výrobní závody kromě Itálie také na území Francie, Španělska, Ruska a USA a vyrábí až 5500 položek v mnoha povrchových úpravách, zpracovaných všemi možnými známými technologiemi. To vše je vyráběno v širokém barevném spektru a velmi široká je i nabídka formátová.

glassmosaic023 Keramička Marazzi dokáže velmi pružně reagovat na potřeby a požadavky trhu a současné bytové architektury. Výrobky této keramičky najdeme, díky jejich vlastnostem, také na veřejných prostranstvích, zastoupeny jsou také ve velkých architektonických projektech, ale jsou samozřejmě vhodné i do bytových či komerčních interiérů. Marazzi představuje své výrobky ve velmi vysoké kvalitě, s jeho výrobky pracuje mnoho návrhářů a designerů pro realizaci projektů.  Společnost také velmi dbá na ochranu životního prostředí, proto výroba probíhá za dodržování přísných ekologických podmínek.

 

glassmosaic024

Výrobky jsou řazeny do jednotlivých sérií podle designu. Tak se můžeme setkat se sériemi, které jsou imitací různých přírodních materiálů, jako je kámen, dřevo a další. Také mozaiky mají zastoupení, jednak jsou součástí téměř každé série, ale jsou jim věnovány i série samostatné, např. série nazvaná Glass Mosaic. Jak již název napovídá, najdeme zde krásnou mozaiku skleněnou. Série obsahuje mozaiky v nádherných, výrazných barvách, které vytváří velmi zajímavé, výrazné povrchy. Tyto mozaiky jsou lepeny na síti nebo na papíru o rozměru  31,8x31,8 a 32,7x32,7 cm, rozměr čtverečků je 2x2 cm. Barevných odstínů zde najdeme až 24 a ve čtyřech dalších případech jde o mix barev.

 

Mozaiky této kolekce nás určitě překvapí svou krásou. Můžeme je použít v bytových interiérech, kde jsou vhodné obzvlášť do koupelen. Jsou vhodné do místností vlhkých, i tam, kde působí pára, do koupelen, bazénů, saun apod. Koupelny a další interiéry budou působit velmi příjemně, moderně a elegantně. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Etruria
Winckelmans
Cercom
REX
Rako