Znáte z našeho katalogu

Banner

Marazzi - Natural Stone

marrKolekce keramických obkladů společnosti Marazzi, kterou tento výrobce nazval Natural Stone, určitě stojí za pozornost. Imitace kamene se zde představuje v plastickém provedení se saténovým povrchem. Obklady této kolekce můžeme vybírat ze čtyř barevných tónů, dvou teplých béžové a hnědé a klasické černé a bílé, ze kterých dokážeme vytvořit také velmi zajímavé, elegantní variace, jaké jen tyto dvě barvy dokáží.

 

marr1 této kolekce je formát. Keramické obklady jsou vyráběny pouze v jednom formátu a to poměrně malém 10x10 cm. Tento formát je předurčuje pro použití převážně v koupelnách a kuchyních, ale výjimky zakázány nejsou, právě naopak, tyto obklady jsou totiž vhodné i pro použití ve venkovním prostředí.

Grafické makro i mikro motivy, ve kterých jsou zpracovány dekorační prvky, činí tuto kolekci velmi zajímavou a hodnou pozornosti.

Keramička Marazzi není mezi výrobci obkladů a dlažeb žádným nováčkem. Je to keramička s tradicí, neboť byla založena již v roce 1935 v Itálii v Sassuolo nedaleko Modeny. V současné době zaujímá přední místo mezi výrobci obkladů a dlažeb. Své výrobní závody nemá jen na území Itálie, ale výrobu rozšířila do dalších zemí, její výrobní závody můžete najít na území Francie, Španělska, Ruska, ale také v USA.

Krásná imitace kamene v kombinacích s dekory a mozaikami dokáže z našich kuchyní či koupelen vytvořit místo velmi příjemné, moderní, které zpříjemní náš pobyt v interiérech, kde tyto krásné keramické obklady použijeme.

 

marr3

Keramička v současné době vyrábí více než 5500 výrobků, může se chlubit velmi kvalitním managmentem, výrobky jsou vyráběny na velmi vysoké jak technické, tak estetické úrovni, používáno je mnoho formátů, barevných variant a vyrábí se také v několika povrchových úpravách.

Výrobky společnosti Marazzi, mezi které patří i tato velmi zajímavá kolekce v imitaci kamene, jsou zákazníky mnoha světových zemí oblíbeny a vyhledávány. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Todagres S.A.
Ragno
Tau
Ceramica di Sirone
Century