Znáte z našeho katalogu

Banner

Marazzi - Stone Vision

Obr. 4Marazzi StonevisionSpolečností vyrábějící obklady a dlažby s dlouholetou tradicí, je keramická společnost Marazzi, která byla založena již v roce 1935 v Sassuolo v okrese Modena v Itálii. Tato společnost se od svého založení snažila proniknout na světové trhy, láska ke keramice, tradice, kultura, ale i tvořivost, perfektní design a snaha jít stále kupředu ji brzy posunuly na jedno z předních míst mezi výrobci keramických obkladů a dlažeb. Společnost se snaží držet krok s dobou, klade velký důraz na používání nových technologií, snaží se neustále růst.

 

Obr. 1Marazzi Stonevision Jednou ze sérií, která Vám nabídne obklady a dlažby velmi elegantní, je série nazvaná Stonevision. Zde nám výrobce Marazzi v krásné imitaci kamene představuje šest barevných tónů, převážně světlých, které přinesou prostředí velmi příjemné a Váš interiér prosvětlí. Obklady této kolekce jsou vyráběny ve velkoformátu 32,5x97,7 cm a tím jsou schopny prostor opticky zvětšit. Dlažba ve formátu čtverce 32,5x32,5 cm stejně jako mozaika doladí vzhled celého interiéru. Kolekce obsahuje vcelku širokou škálu dekoračních prvků, které můžete použít k doladění prostoru a k ozdobení obkládané plochy. Nabídne Vám jak dekor proužkový, který je tvořen střídáním lesklých a matných ploch a vytváří velmi elegantní prvek, tak dekory s lístečky či kytičkami, které budete či nebudete volit podle svého uvážení.

 

Obr. 3Marazzi Stonevision

Marazzi je keramickou společností, která dokáže pružně reagovat na požadavky trhu, její výrobní závody najdeme hned v pěti světových zemích, kde je to kromě Itálie Španělsko, Rusko, Francie a také USA. Výrobky, obklady a dlažby této společnosti jsou v současné době, díky svým estetickým a technickým vlastnostem, vybírány architekty pro využití na veřejných prostranstvích a mají také své zastoupení ve velkých architektonických projektech. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Klinker Sire
Pastorelli
Lord
Naxos
Tau