Znáte z našeho katalogu

Banner

Mirage - série Ardesie

ArdesieVelmi vysoké kvality jsou keramické obklady a dlažby, které nám představuje keramická společnost Mirage ve své kolekci nazvané Ardesie. Tato keramická společnost byla založena již v roce 1973 v Pavullo Frignano, v Itálii, asi 30 km od Sassuolo. Společnost, vyrábějící keramické dlažby a obklady se od svých počátků nebrání zavádění nových technologií, využívá svých dlouholetých zkušeností,  kombinuje je s velkými  investicemi do výzkumu, takže její výrobky jsou velmi spolehlivé a dokáží držet krok i s požadavky na design, které jsou na obklady a dlažby z hlediska celosvětového kladeny.

 

ardesie02 Ve své kolekci Ardesie je nám představována keramická dlažba v široké škále formátů a ve čtyřech barevných provedeních. Jedná se o formáty 15x15, 15x60, 30x30, 30x60, 45x45, 60x60 a 45x90 cm. Vidíme tedy, že kombinací formátů a barev můžeme vytvořit nepřeberné množství kombinací.  Výrobky této série jsou zajímavé tím, že každá dlažba je originál, jedná se o krásnou imitaci břidlice, kde je originálně vykreslen povrch.

 

 

ardesie03 Dlažby této kolekce jsou velmi vysoké kvality, jsou vhodné pro použití jak v interiéru, tak i ve venkovních podmínkách, kde vytvoří velmi zajímavé, moderní a jedinečné prostředí. Samotné realizace můžete vidět na online fotogalerii koupelen. Jsou vyráběny v matném provedení a kolekce je doplněna rozsáhlou škálou dekoračních prvků jako je několik typů mozaiky či dekorační listely. Tyto dlažby jsou vhodné i jako obklad, takže můžeme docílit jednolitého celku.

 

 

ardesie04 Výrobky této keramické společnosti, obklady a dlažby, jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů, ty tvoří téměř 99 % hmotnosti. Jsou proto celoprobarvené, barvy, které jsou čistě přírodního původu krásně dokreslují celkový estetický dojem. Tyto dlažby jsou lisovány bez přidání jakýchkoliv lepidel či jiných přísad pod velkým tlakem a vypalovány při vysokých teplotách nad 1250˚C.  Tento materiál  je pak velmi odolný proti vlivům okolního prostředí a vzhledem ke svým kvalitám je vhodný i do míst s velkým provozem.

 

ardesie05 Keramická společnost Mirage při výrobě svých obkladů a dlažeb používá značku Made in Italy, protože všec hny její výrobky jsou vyrobeny v Itálii. Tato značka je zde zárukou kvality unikátního výrobku, který v sobě ztělesňuje tradice a zároveň schopnost pružně reagovat na požadavky trhu a dokázat se jim přizpůsobit. Je jakýmsi nositelem stylu italské keramiky ve světě.

 

 

 

ardesie06 Tato keramický společnost při výrobě svých obkladů a dlažeb velmi dbá na ochranu životního prostředí, je nositelem štítků, které nám vypovídají, že splňuje přísné požadavky, stanovené na úrovni  společenství eco label a zaručuje, že výrobek má snížený dopad na životní prostředí po celou dobu své životnosti.

 

S výrobky této společnosti, obklady a dlažbami, se můžeme setkat při realizaci velkých i malých projektů v mnoha světových zemích.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Iris Ceramica
Marazzi
Pastorelli
Grespania
Antiche Fornaci D'Agostino