Znáte z našeho katalogu

Banner

Mirage - série Limestone

LimestoneJiž dlouhou historii píše keramická společnost Mirage, která byla založena v druhé polovině minulého století, v roce 1973 v Itálii v Pavullo Frignano nedaleko od Sassuolo. Obklady a dlažby této společnosti jsou vyráběny v mnoha sériích, jsou velmi vysoké kvality a svými vynikajícími vlastnostmi jsou určeny i do míst s větší provozní zátěží.

 


Mirage_limestone001 Velmi elegantně působí dlažby série, kterou výrobce Mirage nazval Limestone. Jedná se o krásnou imitaci kamene, která je zde ztvárněna v pěti barevných odstínech, vyráběných ve dvou formátech a to 60x60 a 60x120 cm. Doplněna je obdélníčkovou mozaikou ve formátu 30x30 cm a krásnými dekoračními prvky s plastickými motivy vlnek či s dekory proužkovými. Tyto jsou vyráběny ve formátech 30x60 a 60x60 cm. Kolekce obsahuje i dekorační listely ve zlaté a stříbrné barvě, které dokáží obkládanou plochu doladit a oživit. Tato kolekce je vhodná jako dlažba i obklad stěn pro bytové či nebytové interiéry, kde vytvoří velmi moderní a elegantní prostředí.

 

Mirage_limestone002 Dlažby a obklady této keramické společnosti jsou vyráběny z přírodních materiálů, které tvoří převážnou část jejich hmotnosti. Jsou tudíž celoprobarvené a jejich barvy přírodního původu krásně dokreslují jejich estetický vzhled. Lisování se provádí při mechanickém tlaku 500 kg na cm² a vypalují se při teplotách nad 1250˚C. Vznikají tak výrobky vysoce kompaktní, velmi dobrých vlastností, odolné proti vlivům okolního prostředí.

 

 

Keramická společnost Mirage značí své výrobky značkou Made in Italy, která nám potvrzuje, že tyto obklady a dlažby jsou vyrobeny výhradně v Itálii a mají vysokou kvalitu.

 

Mirage_limestone003 Společnost Mirage, při výrobě svých výrobků, keramických dlažeb a obkladů, velmi dbá na životní prostředí. Jeho výrobky jsou vyráběny s velkým ohledem na životní prostředí a šítky Eco Label, kterými je výrobce označuje, nám potvrzují, že mají snížený dopad na životní prostředí po celou dobu svého životního cyklu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cooperativa Ceramica d´Imola
Panaria Ceramica
Todagres S.A.
Ceramica Vogue
REX