Znáte z našeho katalogu

Banner

Mirage - série Limestone

LimestoneJiž dlouhou historii píše keramická společnost Mirage, která byla založena v druhé polovině minulého století, v roce 1973 v Itálii v Pavullo Frignano nedaleko od Sassuolo. Obklady a dlažby této společnosti jsou vyráběny v mnoha sériích, jsou velmi vysoké kvality a svými vynikajícími vlastnostmi jsou určeny i do míst s větší provozní zátěží.

 


Mirage_limestone001 Velmi elegantně působí dlažby série, kterou výrobce Mirage nazval Limestone. Jedná se o krásnou imitaci kamene, která je zde ztvárněna v pěti barevných odstínech, vyráběných ve dvou formátech a to 60x60 a 60x120 cm. Doplněna je obdélníčkovou mozaikou ve formátu 30x30 cm a krásnými dekoračními prvky s plastickými motivy vlnek či s dekory proužkovými. Tyto jsou vyráběny ve formátech 30x60 a 60x60 cm. Kolekce obsahuje i dekorační listely ve zlaté a stříbrné barvě, které dokáží obkládanou plochu doladit a oživit. Tato kolekce je vhodná jako dlažba i obklad stěn pro bytové či nebytové interiéry, kde vytvoří velmi moderní a elegantní prostředí.

 

Mirage_limestone002 Dlažby a obklady této keramické společnosti jsou vyráběny z přírodních materiálů, které tvoří převážnou část jejich hmotnosti. Jsou tudíž celoprobarvené a jejich barvy přírodního původu krásně dokreslují jejich estetický vzhled. Lisování se provádí při mechanickém tlaku 500 kg na cm² a vypalují se při teplotách nad 1250˚C. Vznikají tak výrobky vysoce kompaktní, velmi dobrých vlastností, odolné proti vlivům okolního prostředí.

 

 

Keramická společnost Mirage značí své výrobky značkou Made in Italy, která nám potvrzuje, že tyto obklady a dlažby jsou vyrobeny výhradně v Itálii a mají vysokou kvalitu.

 

Mirage_limestone003 Společnost Mirage, při výrobě svých výrobků, keramických dlažeb a obkladů, velmi dbá na životní prostředí. Jeho výrobky jsou vyráběny s velkým ohledem na životní prostředí a šítky Eco Label, kterými je výrobce označuje, nám potvrzují, že mají snížený dopad na životní prostředí po celou dobu svého životního cyklu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

REX
Musis
Mosaico+
Ceramica di Sirone
Laminam