Znáte z našeho katalogu

Banner

Mirage - série Oxy

Mirage_oxyMirage, výrobce keramických obkladů a dlažeb, která byla v Itálii založena již v roce 1073 se zabývá výrobou obkladů a dlažeb převážně z přírodních surovin jako je kaolín, živec, minerály. Tyto materiály tvoří až 99 % jejich hmotnosti. Lisování se provádí bez přídavků lepidel či jiných pojidel, a to díky mechanickému tlaku 500 kg na cm² a vypalují se při teplotách 1250˚C. Vzniká tak homogenní materiál probarvený v celé své tloušťce, barvy jsou přírodní a dokreslují u těchto výrobků jejich estetický vzhled. Výrobky, obklady a dlažby,  jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a vzhledem ke svým vynikajícím vlastnostem jsou vhodné i do míst s větší provozní zátěží.

 

Mirage_oxy001 Své dlažby a obklady vyrábí Mirage  v mnoha sériích. V sérii, kterou nazval Oxy nám přináší dlažby v imitaci kovu. Jde o nový projekt, tyto výrobky nesou ozdobné prvky, které nám připomínají lakovaný nebo oxidovaný kovových povrch, který vytváří nové dojmy,  tento kovový a zkorodovaný povrch stanovuje nové estetické trendy. Kolekce se vyrábí v pěti barvách a čtyřech formátech, je určena jako dlažba i jako obklad stěn pro interiéry. Je doplněna mozaikou jedno i vícebarevnou a řadou dekoračních prvků a zajímavých grafických dekorů . Je určena především pro ty, kteří očekávají od obkladů a dlažeb zvláštnost, modernost a opravdu nové, velmi neobvyklé pojetí keramického materiálu. Více vizualizací můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

Mirage_oxy002 Keramická společnost Mirage označuje své výrobky značkou Made In Italy, značka je zárukou vysoké kvality a potvrzením, že výrobek byl vyroben v závodech výhradně v Itálii. Tato značka je zárukou kvality unikátního produktu, který ztělesňuje tradice, ale dokáže velmi pružně reagovat na přizpůsobení se požadavkům trhu.

Keramická společnost Mirage své výrobky, obklady a dlažby, označuje štítky Eco Label, které nás upozorňují, že výrobky byly vyrobeny podle přísných předpisů této společnosti a mají snížený dopad na životní prostředí po celou dobu své životnosti.

 

Mirage_oxy003 Kombinací dlouholetých zkušeností se zaváděním nových technologií a investováním do výzkumu  společnost Mirage vyrábí obklady a dlažby, které se účastní na mnoha velkých či malých projektech v různých částech světa.

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Bisazza
Sichenia
Gardenia Orchidea
Settecento
Mirage Granito Ceramico