Znáte z našeho katalogu

Banner

Monocibec - Echo

echo1Série keramické dlažby Echo od výrobce Monocibec je v imitaci dřeva. Mnoho lidí si myslí, že keramická dlažba nikdy nemůže mít tak krásný vzhled jako skutečné dřevo, ale to se mýlí. Lidé zapomínají na to, že v době, kdy je možný let do vesmíru, je možné, vytvořit něco, co bude od skutečného dřeva naprosto k nerozeznání a tato série je toho důkazem.

 

echo2 Každá dlaždice má originální vzor, na každé dlaždici naleznete originální hru stínů a linek. Dokonalá imitace. Zdá se to jako nadsázka, ale není. Buďte si jisti, že až po této podlaze budete chodit, zaručeně nezjistíte, že to není pravé dřevo. Možná jen podle toho, že i po letech bude vypadat stejně krásně a svěže. To je obrovská výhoda keramické dlažby. Nemusíte se obávat, že na vaší podlaze bude znát každý protancovaný večer s vaší drahou polovičkou, nebo že snad nějak utrpí, když si na ní budou hrát vaše děti.

 

echo

V této sérii naleznete celkem čtyři odstíny hnědé. Dlažba se vyrábí ve dvou rozměrech, takže v momentě, kdy se rozhodnete je zkombinovat, získáte netradiční design celé místnosti. Dlažba se vyrábí s rektifikovanými (zarovnanými) okraji, což vám umožňuje pokládku s minimálními spárami. Díky této skutečnosti bude vaše podlaha od skutečné dřevěné k nerozeznání. Navíc si můžete vybrat ze tří povrchových úprav natural (přírodní), grip (strukturovaný) a lappato (leštěný), díky této škále možností je série Echo vhodná nejen do interiérů soukromých, ale i veřejných.  V Sérii také naleznete šest různých dekorů, které mají design jemných obrazců v tlumených barvách. Tyto dekory se hodí k jakékoliv z barev v této série a dokonale oživí a rozzáří celou místnost.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Sichenia
Caesar
Dado Ceramica
Settecento
Century