Znáte z našeho katalogu

Banner

Monocibec - série Class

ClassVýrobce keramických obkladů a dlažeb, společnost Monocibec, se řadí mezi vrcholné špičky na domácím i světovém trhu. Toto místo na výsluní si keramička drží téměř od doby svého vzniku, což je již více než 40 let. Monocibec si zakládá svou pověst především na svém přístupu k výrobě, produktům a spotřebitelům. Dodržuje velmi striktně dohled na kvalitu, inovativní přístup a estetickou hodnotu výrobků. 

monocibecclass02 Keramické obklady a dlažby Monocibec se vyznačují především vysokou otěruvzdorností, dlouhou životností, schopností udržení si stále stejného dokonalého odstínu či originálním stylem. Monocibec se řadí mezi jednu z mála společností, které používají pro svou výrobu ekologický materiál s odpadem velmi šetrným pro životní prostředí.

 

 

 

 

monocibecclass03 Kolekce Class z řady originálních sérií společnosti Monocibec Vám nabízí jemnou, harmonicky a teple působící dlažbu ve čtyřech barevných odstínech. Ty volila keramička Monocibec pouze v přírodních tónech Class Beige, Class Grigio chiaro, Class Marron a Nero Antracite. Série Class se díky nabízeným formátům řadí mezi velkoformátové dlažby, protože jejich rozměry se pohybují kolem 100 cm délky. Největší z nich má formát 50x100 cm, 25x 100 cm, menší pak 66,6x66,6 cm, 50x50 cm a nejmenší vyráběný kus má velikost 33,3x66,6 cm.

 

monocibecclass04 Keramické obklady a dlažby Class jsou vhodné především do interiérů. Dodají harmonickou a jemnou atmosféru, nechají vyniknout doplňky a vybavení. Hodí se do obytných i komerčních prostor jako například kavárna, galerie, rychlé občerstvení apod.
Stejně jako u kolekce Class máte možnost i u dalších kolekcí se přesvědčit, že výrobce keramických obkladů Monocibec vkládá do svých výrobků vše. Snoubí originalitu, propracovaný design, kvalitu a jedinečné vlastnosti. Další produkty výrobce Monocibec můžete shlédnout na online fotogalerii realizací.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Giavelli
Winckelmans
Tagina
Iris Ceramica
Levantina by Techlam