Znáte z našeho katalogu

Banner

Monocibec - série Domus Aurea

domus_aureaŠpičkový italský výrobce keramických obkladů a dlažeb Monocibec se již přes 40 let drží na vrcholu pomyslné pyramidy úspěšnosti na domácím a hlavně světovém trhu. Společnost Monocibec se vyznačuje velmi inovativním přístupem k výrobě a tvorbě designu keramiky. Prioritou se pro společnost stala především kvalita, dobré technologické vlastnosti a originální styl. 

 

monocibecdomusaurea02 Z těchto vlastností můžeme vyjmenovat například nízkou nasákavost, takže obklady jsou vhodné i do koupelen, okolí bazénů nebo prostě jenom do interiéru. Dále pak vysokou otěruvzdornost, dlouhou životnost či stálost barev po celé dlouhé roky. Více vizualizací a realizací naleznete zde na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

Další ze sérií, které nejsou s přírodou spojeny pouze použitým materiálem, ale také svým stylem, je i Domus Aurea. Kolekce patří mezi dlouhou řadu keramických dlažeb, které se soustředí na dokonalou imitaci přírodního štípaného kamene. Těchto sérií najdeme u spousty výrobců nepřeberné množství, každá z nich je ale svým způsobem originál a něčím výjimečná.

 

monocibecdomusaurea03 U kolekce Domus Aurea jsou to třeba snad všechny možné odstíny světle hnědé barvy. Dlažba Domus Aurea  se vyrábí ve formátech 25x25 cm, 25x50 cm, 33,3x33,3 cm a 50x50 cm. Navíc lze obklady Domus Aurea použít jako obklady i jako dlažbu, čímž skvěle sjednotíte interiér a dodáte mu harmonický vzhled. Kolekci tvoří kromě klasickýc obkladů také mozaika. Domus Aurea sice nenabízí žádné dekory, ale zajímavého efektu můžete dosáhnout použitím obkladů a dlažby v různých velikostech, nebo třeba spojením obkladů s mozaikou.

 

monocibecdomusaurea01 Projdete-li si více sérií společnosti Monocibec, které jsou orientovány na imitaci kamene, budete příjemně překvapeni. Zjistíte totiž, že ačkoliv je takovýchto sérií neuvěřitelné množství, je každá naprosto odlišná, originální. Více o tomto výrobci zjistíte zde na informačním portále keramických dlažeb a obkladů.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Majorca Ceramica
Floor Gres
Aparici
Graniti Fiandre