Znáte z našeho katalogu

Banner

Monocibec - série Geochrome

GeochromeVýrobce keramických obkladů a dlažeb, společnost Monocibec, se řadí mezi vrcholné špičky na domácím i světovém trhu. Toto místo na výsluní si keramička drží téměř od doby svého vzniku, což je již více než čtyřicet let. Monocibec zakládá svou pověst především na svém přístupu k výrobě, produktům a spotřebitelům. Dodržuje velmi striktně dohled na kvalitu, inovativní přístup a estetickou hodnotu výrobků.

monocibecgeochrome02 Keramické obklady a dlažby Monocibec se vyznačují především vysokou otěruvzdorností, dlouhou životností, schopností udržení si stále stejného dokonalého odstínu či originálním stylem. Monocibec se řadí mezi jednu z mála společností, které používají pro svou výrobu ekologický materiál s odpadem velmi šetrným pro životní prostředí.

 

 

 

 

monocibecgeochrome01 Nejen při výrobě, ale také při volbě designu se italský výrobce keramických obkladů a dlažeb Monocibec orientuje na přírodu. Důkazem je například celá široká řada kolekcí, které imitují nejrůznější druhy kamenů, dřeva či jiných nerostů. Ani série Geochrome není výjimkou. Svoji inspiraci našel v barevných kamenech. Monocibec vyrábí tuto unikátní dlažbu ve dvou jemných zlato hnědých odstínech Geo Gold a Geo Slate a rozměrech 25x25 cm, 25x50 cm nebo 50x50 cm.

 

 

Každá jednotlivá dlažba má svůj vlastní originální vzor se strukturou povrchu. To dosahuje ještě věrohodnějšího dojmu, že se jedná skutečně o přírodní kámen. Stejně jako u několika dalších sérií platí i zde, že součástí kolekce nejsou žádné zdobné prvky, dekory nebo mozaiky, ale nevšedního efektu dosáhnete právě kombinací daných formátů dlažeb.


Série Geochrome je vhodná jak do interiéru, tak díky nízké nasákavosti také do exteriéru. Další produkty výrobce Monocibec můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Sichenia
Panaria Ceramica
Iris Ceramica
Levantina by Techlam
Edilgres