Znáte z našeho katalogu

Banner

Monocibec - série Geostone

GeostoneSpolečnost Monocibec je prosperující světově známá a žádaná společnost zabývající se výrovou keramických obkladů a dlažeb. Za čtyřicet let své existence se firma propracovala mezi světové špičky ve svém oboru jak na domácím, tak i na světovém trhu. Keramička Monocibec preferuje především neustálé inovace jak materiálů, výrobků tak i designu. Monocibec dbá na přísné dodržování kvality a jedinečných vlastností vyráběných obkladů a dlažeb. Díky tomu disponuje každý jednotlivý kus unikátními vlastnostmi jako je otěruvzdornost, dlouhá životnost anebo nízká nasákavost. Proto je většina obkladů vhodná do interiéru i exteriéru. Monocibec patří mezi jednu z mála společností, které myslí při výrobním procesu také na životní prostředí. Při výrobě využívá pouze materiály s minimálně škodlivým odpadem a omezuje množství škodlivých emisí.


monocibecgeostone02 Kolekce Geostone  čerpala inspiraci pouze z čisté přírody. Nejenže byly při její výrobě použity pouze vysoce kvalitní a ekologické materiály, minimální množství škodlivého odpadu a emisí, ale také její celkový design odpovídá naprosto přírodnímu kameni. Pro její tři naturální odstíny si výrobce keramických obkladů a dlažeb Monocibec zvolil názvy podle východních gigantů.

monocibecgeostone03 V sérii Geostone tak najdete zbarvení Monocibec Geostone Pamir, Monocibec Geostone Ural a Monocibec Geostone Gobi. Přestože sérii tvoří jenom tyto tři odstíny a pouze dva rozměry 25x25 cm a 25x50 cm, je možné s ní vytvořit unikátní, jemnou a harmonickou dlažbu. Kombinací a různým skládáním daných formátů vznikne zajímavý design, který zastíní nedostatek dekorů. Série Geostone je kvalitní dlažba s nízkou nasákavostí, takže je vhodná do exteriérů, teras či k bazénům. Chcete-li vidět jejich realizované projekty, pak navštivte online fotogalerii koupelen.Společnost Monocibec vkládá do svých kolekcí část sebe. Velmi dbá na kvalitu, originalitu designu, dlouhou životnost a profesionální přístup k zákazníkům.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Extraforte
Tau
Tagina
Refin
Todagres S.A.