Znáte z našeho katalogu

Banner

Mosaico + - série Cromie

Cromie

Proslulost na světových trzích získal Italský výrobce mozaik Mosaico+ tím, že neustále reaguje na módní trendy v oblasti keramických dlažeb a obkladů a nabízí mozaiky s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Společnost výrobce keramických mozaik  Mosaico+ spolupracuje se známými návrháři a vytváří mozaiky v netradičních tvarech s moderním designem, v široké škále barev. Při výrobě keramických mozaik používá italská společnost Mosaico+ různých barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Keramické mozaiky Mosaico+ nabízí výrobce v nádherných barvách, s krásnými odlesky a proto jsou také vyhledávány významnými architekty a bytovými designéry. Široká nabídka keramických mozaik Mosaico+ umožňuje tvůrčí kreativní kombinace při vytváření moderního bytového designu. 

Keramické mozaiky Cromie z produkce výrobce Mosaico+ působí jako hvězdy na obloze. Barvy a směsi v různých kombinacích dávají velký prostor k vlastní tvořivosti. Barevné mozaiky Mosaico + Cromie jsou skladby fragmentů s různými povrchy - hrubé a jemné, průhledné a neprůhledné, melírované a vlnité, umožňují tak velký prostor pro kreativní tvorbu bytového interiéru. K dispozici je ve 28 odstínech (Mosaico+ Cromie Avorio, Mosaico+ Cromie  Bianco, Mosaico+ Cromie  Argento Ghiaccio, Mosaico+ Cromie  Oroavorio, Mosaico+ Cromie  Grigio, Mosaico+ Cromie  Nero, Mosaico+ Cromie  Oronero, Mosaico+ Cromie  Senape, Mosaico+ Cromie  Ambra, Mosaico+ Cromie  Oromarrone, Mosaico+ Cromie  Marrone S., Mosaico+ Cromie  Arancio, Mosaico+ Cromie  Rosso, Mosaico+ Cromie  Giallo, Mosaico+ Cromie  Rosa, Mosaico+ Cromie  Lilla, Mosaico+ Cromie  Oroblu, Mosaico+ Cromie  Petrolio, Mosaico+ Cromie  Azzurro, Mosaico+ Cromie  Acquamarina, Mosaico+ Cromie  Blu, Mosaico+ Cromie  Turchese, Mosaico+ Cromie  Verde, Mosaico+ Cromie  Verde S., Mosaico+ Cromie  Oroverde, Mosaico+ Cromie  Verde C., Mosaico+ Cromie  Viola, Mosaico+ Cromie  Grigiorosa).  Vyrábí se ve formátu 3,27x3,27 cm.

Keramické produkty Mosaico+ Cromie  díky své výrazné barevnosti vyniknou v celém bytovém interiéru, v koupelnách, kuchynich a také v komerčních interiérech. Mozaiky Mosaico+ Cromie  působí luxusně a elegantně a dokážou uspokojit sebevětší požadavky náročného zákazníka.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cooperativa Ceramica d´Imola
REX
Aparici
Kis
Antiche Fornaci D'Agostino