Znáte z našeho katalogu

Banner

Mosaico+ - série Emetallo

mosaico-ementaloItalská společnost Mosaico+ zaujímá význačné postavení ve světě keramických mozaik. Keramické mozaiky společnosti Mosaico+ jsou neustále žádány pro svou nadčasovost a pružnou reakcí na současné moderní trendy, ale také pro špičkovou kvalitu.


Výjimečnost kolekce mozaik Mosaico +  Emetallo je dána jedinečnou povrchovou úpravou z různých kovů. Milimetrová vrstva kovu z ocele, mědi, niklu či mosazi je aplikována na 8 mm porcelánovou vrstvu. Mozaiky  Mosaico +  Emetallo  se vyrábí ve čtyřech formátech, mající tvar čtverečku, obdélníku, šestiúhelníku, který připomíná plástev medu, nebo je tvořena kosočtverci. V nabídce jsou čtyři barevné odstíny kovu (Mosaico +  Emetallo  Acciaio, Mosaico +  Emetallo  Rame, Mosaico +  Emetallo  Nickel, Mosaico +  Emetallo  Ottone). Obdélníkový a čtvercový tvar je formátu 2,5x2,5, 5x2,5 cm. Kolekce Mosaico +  Ementallo  je plná metalických odlesků a zářivých barev, působí elegantně a luxusně. Umožňuje vytvořit reprezentativní interiér, který dokážou rozsvítit a dát pocit výjimečnosti a bohatství. Barevnost i netradiční tvary mozaiky Mosaico +  Emetallo  umožňují kreativní tvorbu při vytváření moderního bytového designu.

Při výrobě keramických mozaik používá italská společnost Mosaico+ různých barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Mozaiky se dají použít jak pro interiéry, tak pro exteriérové projekty. Keramické mozaiky Mosaico+ jsou velmi vyhledávané i významnými světovými architekty a designéry díky své široké škále barev a neuvěřitelně krásným odleskům, netradičním tvarům, ze kterých vyzařuje nadčasové kouzlo a harmonie. Široké spektrum barev a geometrických tvarů umožňuje kreativní kombinace při realizacích interiér u i exteriéru. Díky inovativním technologiím, výzkumu a následném zpracovaní jsou keramické mozaiky Mosaico+ velmi odolné vůči venkovním vlivům, dešti, vysoké či nízké teplotě a chemickému a fyzikálnímu opotřebení.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Dado Ceramica
Cisa Ceramiche
Iris Ceramica
Ston
Ceramica Magica