Znáte z našeho katalogu

Banner

Musis - Bloom

1109011155100 dettaglio bagno fiori malvaMusis Bloom je série keramických obkladů a dlažby ve velice zajímavých barvách. Na výběr máte z pěti různých barev a to bílé, černé, žluté, fialové a hnědé. Tato série nejvíce vynikne v koupelnách a podobných prostorech.

 

 

1205290846110 bloom amb1 Jednotlivé výrobky z této série můžete dle libosti kombinovat. Hlavní předností série Bloom jsou ale dekory. Ke každé barvě, kterou obsahuje, jsou vyrobeny zvlášť dekory tak, aby dokonale ladily a dotvářely celkový vzhled místnosti, přesně podle Vašeho vkusu. Na výběr máte mezi několika vzory, a jak již bylo zmiňováno i barvami. Kolekce je navíc doplněna o řadu lišt, které příjemně oživí a prozáří celou místnost, kde je rozhodnete použít.

 

 

 

121011123230 paris a musis marfil

Právě kombinací několika barev a dekorů, dosáhnete neuvěřitelně moderního a působivého výsledku, kterým budete nadšeni! Nejvýraznější je zřejmě dekor, na kterém jsou vykresleny tulipány, dále ale máte na výběr z různých pruhů a listů. Každý z těchto dekorů dodá Vaší koupelně nevšední a zajímavý vzhled. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si vzhled Vašeho interiéru přesně podle Vašich představ.

 

Díky modernímu a zajímavému stylu, by série keramických obkladů a dlažeb vynikla i v komerčních prostorách, ale opět spíše na toaletách. Pokud se i Vy chystáte rekonstruovat svůj byt a nevíte si rady, spoustu inspirace naleznete studiokoupelen.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Lea
Ariana Valverde
Grespania
Cerdomus
Rako