Znáte z našeho katalogu

Banner

Musis - Kensington

musisMusis je mladá a dynamická firma, která přichází na trh s novým a netradičním hlasem, kterým chce oživit stagnující odvětví keramické výroby a docílit tak, co největší inovace a nových nápadů. Musis nabízí řadu atraktivních, stylových a zároveň cenově přístupných produktů, které jsou inspirovány módou a nejaktuálnějšími trendy na trhu. Právě neustálá snaha o objevení něčeho nového dělá keramičku Musis tak vyjímečnou. 

 

131010143830 kensigton a musis lilla Nyní přichází keramička Musis se sérií Kerlingon, která nám všem dokazuje, že interiér naší koupelny, již dávno nemusí být nudný a jednotvárný. Série keramické dlažby a obkladů Kerlington ukazuje, že jednobarevným a nudným stěnám již dávno odzvonilo.  Série nabízí čtyři jemné a decentní barvy. Tato série nejvíce vyniká zajímavými a velice výraznými dekory, které obsahují různé květiny. Dekory se vyrábí v několika barvách a můžete je tak bez obav kombinovat s jakýmikoliv obklady, či dlažbou. Díky široké škále barev, si můžete vzhled Vašeho interiéru vytvořit přesně podle Vašich představ a přání. Pomůže Vám s tím i výběr z nejrůznějších lišt a rozměrů dlažeb a obkladů.

 

rivestimenti-faenza-nabis

Série Kensington je pouze jedna z mnoha dalších, vidět je můžete např. na stránkách studiokouepelen.cz, které jsou zvláštní právě díky výrazným a moderním dekorům. Příjemné barvy oživí jakýkoliv bytový interiér, ale nejvíce vynikne jejich krása v koupelně. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv barvu, tato série vytvoří v každém bytovém interiéru, v každé místnosti, kde se ji rozhodnete použít, zajímavou a netradiční atmosféru, které se nebudete moct nabažit. Vytvoří navíc moderní a příjemný dojem.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Kronos
Cisa Ceramiche
Antiche Fornaci D'Agostino
Sant'Agostino
Dado Ceramica