Znáte z našeho katalogu

Banner

Mutina - série Azulej

mutina azulejAzulej je špičkovou sérii keramické dlažby, která vznikla za spolupráce výrobce Mutina a uznávané designérky Patricie Urquiola. Série Mutina Azulej získala prestižní ocenění Wallpaper Design Award 2013 za nejlepší design. 

 

 

 


Mutina Azulej 4 Série keramické dlažby a obkladů Mutina Azulej  je inspirována vzhledem hydraulického cementu, kdy v kombinaci s moderní technologií digitálního tisku vzniknou nádherné produkty ve stylu ručně malovaných majolikových obkladů. Série Mutina Azulej je k dispozici ve velikosti 20x20 cm.
Ve vzorech jsou kombinovány různé estetické fascinující abstraktní tvary, které symbolizují sentimentální vzpomínky, geometrické obrazce i květinové vzory.  Od tří základních barev, bílé, šedé a černé (Mutina Azulej Bianco, Mutina Azulej Grigio, Mutina Azulej Nero) vznikla řada 27 různých vzorů. Všechny je můžeme kombinovat jak v podélném tak i diagonálním směru, takže prostor dostává nekonečné množství kreativních možností. Série Mutina Azulej je vhodná na podlahy i stěny bytových, komerčních i více zatížených prostor. Nadčasový design této série vytváří příjemný a vizuálně netradiční styl. Působí moderním, ale elegantním a vřelým dojmem. Pokud chcete vidět více sérií od tohoto výrobce, nebo hledáte inspiraci při rekonstrukci vlastního interiéru, podívejte se na stránky studia koupelen, tam najdete spoustu zajímavých nápadů a řešení.

Značka Mutina je synonymem pro design, který překračuje běžné možnosti v oblasti keramických dlažeb a obkladů. V roce 2006 začala Mutina ve spolupráci se špičkovými designéry navrhovat a vyrábět dlažbu a obklady s exkluzivními vzory, zakázkové výrobě, která spojuje špičkovou technologii s ručně řemeslnými detaily. Díky nezbytnému inovativnímu výzkumu a náročnému experimentování, které překračuje běžné
Mutina Azulej 3 limity, vznikly keramické produkty v nejvyšší možné kvalitě.  Nový pohled, kdy keramika není považována jen za prostý obklad a dlažbu, ale stala se nedílnou součástí domova a vůbec interiérů, zaujme všechny, kteří upřednostňují kreativní styl. Zdrojem inspirace se pro výrobce Mutiba stali tvůrčí umělci v oborech od grafiky, po fotografii. V nabídce výrobce Mutina najdeme především neutrální barvy bílé a černé, které staví do role jak souznící, tak kontrastní. Všechny barvy reagují na světlo a pod jeho vlivem vyvolávají stále jiné pocity. Které jsou umocněny texturou povrchu. 

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Apavisa
Trend
Laminam
Gabbianelli
Ceramica Magica