Znáte z našeho katalogu

Banner

Naxos - série Fun

FunNaxos je významným italským výrobcem keramických dlažeb a obkladů, který od roku 1992 patří do skupiny nejvýznamnějších výrobců světové keramiky SpA. Naxos nabízí keramickou dlažbu a obklady, v kterých najdete to nejmodernější a nejlepší ze současných trendů a stylů. Pro keramické produkty značky Naxos je typický  moderní a nadčasový design, a také špičková technologická kvalita.  

 

b_Fun2 Pro milovníky jemných a teplých barev je určena série keramických obkladů a dlažby Naxos Fun. Výrobce Naxos nabízí sérii Fun ve čtyřech odstínech hnědé a béžové. Formát obkladů je 32,5x97,7 a dlažby 50x50 cm. V nabídce najdeme nádherné dekory, které jsou zdobeny malbou růží, nebo grafikou květin, a také jemnými vlnkami. Série keramických dlažeb a obkladů Naxos Fun je doplněna mozaikou 2x2 cm, která zdobena geometrickými motivy v hnědé barvě. Výrazným doplňkem jsou také barevné listely s kovovým leskem. Keramické obklady a dlažba Naxos Fun je vhodná především do koupelen, kde vytváří pozitivní a romantickou náladu. Dokáže koupelnu prozářit a dodat jí pocit čistoty. Série Naxos Fun díky svým barvám a romantickým dekorům působí harmonicky na tělo i ducha. Vydařené realizace můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

b_Fun3

Obklady a dlažby výrobce Naxos nabízí jedinečné série, které vynikají jasnými barvami, bohatou texturou a hloubkou efektů. Najdeme zde série reagující na nejnovější trendy ve světě keramických dlažeb a obkladů, které imitují přírodu, jako je kámen, dřevo, mramor apod. Při výrobě obkladů a dlažeb využívá výrobce Naxos nejmodernějších technologií, digitálního tisku a tím se rozšiřuje i možnost všestranného využití keramických produktů. Kolekce Naxos jsou známé vysokou kvalitou keramických produktů, vysokou odolností vůči různým vlivům a snadnou udržovatelností. Nabídka   výrobce keramických produktů Naxos je tak široká a kvalitní, že si v ní vybere i ten nejnáročnější zákazník.

 

Nejste dostatečně informován jak postupovat a na co si dávat pozor při pokládce karemických dlažeb a obkladů, pak navštivte rubriku "Pokládka" zde na informačním portále keramických dlažeb a obkladů.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Naxos
Pastorelli
Il Mosaico
Aquileia