Znáte z našeho katalogu

Banner

Novinka 2012! Atlas Concorde - série Evolve

AC EvolveTo, že výrobce Atlas Concorde pružně reaguje na moderní trendy a požadavky ve světě obkladů a dlažeb dokazuje série Evolve, která vzhledem, povrchem i strukturou připomíná cementovou stěrku. Imitace cementu patří mezi nejmodernější trendy, a nachází si u zákazníků na celém světě stále větší oblibu. Obklady a dlažby v imitaci cementu se řadí k univerzálním řadám, které mají široké spektrum využití v moderních interiérech a exteriérech.

 

AC Evolve2 Série Atlas Concorde Evolve je unikátní svými decentními barvami, jedinečnými povrchy a formáty. Najdeme zde čtyři velikosti, od 30x60 cm, po velký formát 60x120 cm. Barevná paleta osmi barev je rozšířena o dva kovové odstíny železa a stříbra. Série Atlas Concorde Evolve je rozdělena na tři povrchové úpravy, hladkou, matnou a strukturovanou. Textura povrchu dlažeb a obkladů je bohatá a přirozená, s elegantním leskem. Nabídka série Evolve je rozšířena o verzi Linea, jež se vyznačuje tloušťkou dlažby 4,8 mm ve formátu 30x60 cm.

 

AC Evolve1 Celá série je završena mozaikou ve čtvercovém formátu s lesklými i matnými kousky, nebo mozaikou složenou z různě širokých pásků. Zajímavě působí také dekor s ornamenty, připomínající starodávný brokát. Keramické obklady a dlažba Atlas Concorde Evolve působí velmi esteticky a nabízí široké možnosti využití. Jsou ideální do exteriérů, ale i do interiérů na podlahy i stěny, kterým dodávají silný, stabilní a rozhodný vzhled. Dodají prostorům eleganci, nadčasovost a pocit serióznosti.

 

AC Evolve3 V neposlední řadě je i výjimečná špičková technologická kvalita této série. Zaručuje vysokou trvanlivost, odolnost vůči povětrnostním i chemickým vlivům. Barvy nepodléhají změnám, takže i po létech budete mít stejný odstín, jako v době jeho pořízení. Moderní design, široká škála barev a povrchů, vynikající kvalita – to vše předurčuje sérii Atlas Concorde Evolve mezi špičky keramických dlažeb a obkladů vůbec.

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Magica
Marazzi
Ragno
Casamood
Coem