Znáte z našeho katalogu

Banner

Powergres - série White World

pwg_whiteworldItalská keramická společnost Powergres, která vznikla v roce 2005, nabízí další za svých stylových kolekcí s názvem White World. Sofistikovaný design a výrobní techniky umožňují tvorbu široké škály obkladů a dlažeb s výjimečnými technickými vlastnostmi a vzhledem. Glazovaná dlažba se vyrábí za použití povrchové vrstvy glazury, která je chráněna vysokou pevností průhledných krystalických částeček v horní části těla dlaždice. Používání povrchové glazury poskytuje bezkonkurenční výsledky.


Kolekce Powergres White World pružně reaguje na poptávku ve světě moderní architektury a nabízí keramické obklady a dlažbu s výraznými grafickými květinovými motivy ve velké barevné škále. Kolekce Powergres White World působí velmi živým a dynamickým dojmem. Moderními dekoračními vzory lze vytvářet působivé a bohaté kompozice na stěnách a skvělým způsobem tak oživit každý interiér. Požitím těchto krásných dekorů se prostor přemění na krásné a jedinečné dílo.

Powergres White World je kolekce která se vyrábí s matným i lesklým povrchem, ve třech základních barvách bílé (Powergres White World White Matt, Powergres White World White Glossy). Kolekce nabízí osm působivých barevných dekorů (Powergres White World Pglass Black Tribeca, Powergres White World Splash, Powergres White World Royal, Powergres White World Flirty, Powergres White World Purples, Powergres White World Arpex, Powergres White World Tribeca, Powergres White World Glam) a ve dvou obdélníkových formátech 30 x 60 cm 30 x 90 cm.

Kolekce  Powergres White World najde své využití při realizacích bytového interiéru, ložnic, šaten, koupelen, suterénních místností, a také v komerční sféře. Obklady a dlažba  Powergres White World uspokojí nároky současného zákazníka hlavně díky své kvalitě a nadčasovému designu.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Monocibec
Ston
Francesco De Maio
Tagina
Ragno