Znáte z našeho katalogu

Banner

Powergress - série Cement

Cement Italská společnost Powergres  byla založena v roce 2005 a nabízí široký sortiment keramických obkladů a dlažeb. Sofistikovaný design a výrobní techniky umožňují tvorbu široké škály obkladů a dlažeb s výjimečnými technickými vlastnostmi a vzhledem. Glazovaná dlažba se vyrábí za použití povrchové vrstvy glazury, která je chráněna vysokou pevností průhledných krystalických částeček v horní části těla dlaždice. Používání povrchové glazury poskytuje bezkonkurenční výsledky.


 

Kolekce keramických dlažeb a obkladů Powergres Cement představuje novou koncepci ve světě slinutých, keramických dlažeb a obkladů a reaguje na poslední trendy v architektuře moderního designu. Kolekce Powergres Cement představuje produkty hladké na dotek, které svou strukturou připomínají cement. Tato kolekce je ideální pro tvorbu bytového designu v minimalistickém stylu, vyniká čistotou, působí něžně, lehce a vzdušně a vychází z krásných jemných barevných odstínů. Vyrábí se v pěti barvách modré, šedé béžové, hnědé a pískové (Powergres Cement Pure Black, Powergres Cement Almond, Powergres Cement Beige, Powergres Cement Brown, Powergres Cement Grey). Kolekce Powergres Cement nabízí tři formáty 60 x 60 cm, 40x 80 cm, 80 x 80 cm.  V kolekci mají své místo elegantní mozaiky v základních barvách ve velikosti 2,5 x 2,5 cm.  Kolekce Powergres Cement je doplněna nádhernými dekory s jemným, kontrastním květinovým motivem, které vytvářejí působivé plochy, při kterých máte dojem, jako by stěny byly potaženy tapetami.

Sérii dlažeb a obkladů Powergres Cement je možno použít při realizacích koupelen, kuchyní, chodeb, obývacích pokojů, ložnic a své uplatnění najdou i v komerční sféře, v salóncích, kancelářích apod.

Obklady a dlažba společnosti Powergres reaguje na potřeby moderního bytového designu ať už obytného nebo komerčního, vnějších nebo vnitřních bytových prostor, s možností přizpůsobení barev a formátů pro splnění zvláštních potřeb bytového designu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Lea
Sant'Agostino
Ceramica di Sirone
Casa dolce casa
Edilgres