Znáte z našeho katalogu

Banner

Powergress - série Modex

PWG_modexItalská společnost Powergres nabízí řadu keramických dlažeb s názvem Modex. Tato série se vyznačuje jednoduchým a nadčasovým designem. Dlažba a obklady kolekce Powergres Modex vytvářejí elegantní a stylový interiér, působí teple a harmonicky. Kolekce obkladů a dlažeb Powergres Modex je bohatě zastoupena moderními dekorativní produkty. Lze je využít při tvorbě stylového prostředí. Nabízí velké množství variabilních kombinací, při kterých lze vytvářet působivé a netradiční plochy. Kolekce najde své využití nejen v bytovém interiéru, při realizacích obytných místností, šaten, koupelen, ložnic, ale je možné je použít i v komerční sféře a při vytváření moderního architektonického designu. Díky skvělým technickým vlastnostem je série Modex vhodná i do prostor s vysokým provozem.

Vyrábí se v sedmi barevných odstínech béžové, hnědé, šedé a černé (Modex Wapax, Modex Betax, Modex Baiax, Modex Xenox, Modex Chotax, Modex Gurux, Modex Banox). V  kolekci jsou zastoupeny jednobarevné mozaiky, kterými jde velmi dobře doplnit prostor. Nezastupitelné místo v této kolekci dlažeb Modex mají nádherné dekory s grafickými motivy květin v jemném i bohatém provedení, dekory s jemnými body, vytvářející dojem plastičnosti a také dekory s vzory čtverců a proužků. Kolekce Powergres Modex se vyrábí ve dvou velikostech 30 x60 cm a 60 x 60 cm a ve dvou površích. Lappato – lehce přeleštěný a také v klasickém matném provedení.

Italská společnost Powergres  byla založena v roce 2005 a nabízí široký sortiment keramických obkladů a dlažeb. Svými produkty pružně reaguje na aktuální trendy a potřeby zákazníků a pro své vysoké kvality je vyhledávána bytovými designéry na celém světě. Sofistikovaný design a výrobní techniky umožňují tvorbu široké škály obkladů a dlažeb s výjimečnými technickými vlastnostmi a vzhledem.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Piemme
Casa dolce casa
Caesar
Tagina