Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Coralli

Italská kCorallieramická společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu.

 

Kolekce keramické mozaiky Ragno Corali se vyznačuje jasnými a živými barvami, které rozveselí a rozjasní každý prostor v moderních koupelnách a v kuchyních. Kolekce mozaik Ragno Corali se vyrábí v pěti barevných odstínech oranžové, modré, šedé, růžové a zelené (Ragno Corali  Maxi AR, Ragno Corali Maxi RD, Ragno Corali Maxi VE, Ragno Corali Maxi AZ, Ragno Corali Maxi GR).   Kolekce keramických mozaik Ragno Corali se vyrábí ve dvou formátech 3,3x3,3 cm a 1,6x1,6 cm. Kolekce mozaik Ragno Corali  je rozšířena o listelo zdobeno mozaikou, nebo barevnými grafickými motivy. Keramická mozaika Ragno Corali působí svěže a harmonicky a uspokojí náročného zákazníka upřednostňujícího výrazný a svěží styl.

Ragno je italská keramická společnost, která byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu.

Keramické obklady a dlažba Ragno najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Keramické obklady a dlažba značky Ragno se vyvíjí a aktualizuje podle aktuálních trendů a vkusu náročného zákazníka. Nabízí porcelánové dlaždice, mozaiky, široké spektrum dekorů, listell a dalších doplňků s velkým množstvím barevných variací, formátů a povrchů, jež prezentuje ve svých ojedinělých kolekcích.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Monocibec
Coem
Ceramica Vogue
Naxos
Powergres