Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Jazz

jazzItalská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů hlavně pro svou vysokou kvalitu produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a o keramické produkty Ragno je stále větší zájem.

 


RagnoJazz002 Elegantní a střízlivý styl vytváří keramické dlažby a obklady v kolekci Ragno Jazz. Keramické obklady a dlažba Ragno Jazz se vyrábí v pěti barevných teplých a studených odstínech bílé, béžové, hnědé, šedé a černé (Ragno Jazz White, Ragno Jazz Beige, Ragno Jazz Brown, Ragno Jazz Grey, Ragno Jazz Black). K dispozici je ve třech formátech  60x60 cm, 30x60 cm a 40x40 cm. Povrch keramické dlažby a obkladů Ragno Jazz je hladký a lesklý.

 

 

RagnoJazz003 Kolekce Ragno Jazz je doplněna  listely v imitaci kovu, jež umožňují vlastní variabilní řešení interiéru. Kolekce Ragno Jazz je vhodná na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde vytváří luxusní a nadčasové prostředí. Působí jemně, harmonicky a čistě. Kolekce keramické dlažby a obkladů Ragno Jazz vyniká vysokou kvalitou a snadnou údržbou.

 

 

 

RagnoJazz004 Keramické obklady a dlažba Ragno najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Keramické obklady a dlažby značky Ragno se vyvíjí podle aktuálních trendů a vkusu náročného zákazníka. Nabízí keramickou dlažbu, mozaiky, široké spektrum dekorů, listell a dalších doplňků s velkým množstvím barevných variací, formátů a povrchů, jež prezentuje ve svých ojedinělých kolekcích.

 

 

RagnoJazz005 Italská keramická společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Bisazza
Alaplana Ceramica
Edilcuoghi
Ariostea