Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Oriente

orienteItalská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu keramických produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a o keramické produkty Ragno je stále větší zájem.


RagnoOriente002 Výrobce Ragno vychází vstříc náročnému zákazníkovy širokým zastoupením různých stylů a nabídkou velkého množství keramických produktů v imitaci přírodních materiálů.Inspiraci z krásy přírodního kamene čerpá kolekce keramické dlažby a obkladů Ragno Oriente

 

 

 

 

 

RagnoOriente003 Kolekce Ragno Oriente se vyrábí ve čtyřech jemných odstínech barev kamene, v bílé, krémové, světle a tmavě šedé (Ragno Oriente ROYL Bianco, Ragno Oriente ROYN Grigio, Ragno Oriente ROYM Beige, Ragno Oriente ROYP Noce). 

 

 

 

 

 

RagnoOriente005 Keramické obklady a dlažba Ragno Oriente se vyrábí ve formátu 30x30cm a 60x60 cm.  Nabídka je rozšířena o listello v kovové barvě, což působí jednoduše a rafinovaně. Kolekce keramické dlažby a obkladů Ragno Oriente vytváří harmonii a jednoduchost, je vhodná pro milovníky střízlivého a nadčasového stylu. Hodí se jak na podlahy, tak na stěny celého bytového interiéru.

 

 

 


RagnoOriente006 Italská společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti.

 

 

Keramické obklady a dlažba najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Etruria
Edilgres
Ergon
Floor Gres
Sichenia