Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Revision

revisionItalská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a zájem o keramické produkty Ragno stále stoupá.


ragnoRevision001 Plnými, hustými barvami a matným povrchem se prezentuje kolekce keramických dlažeb a obkladů Ragno Revision. Vyrábí se ve třech velikostech 60x60 cm, 30x60 cm a 60x120cm. Kolekce Ragno Revision se představuje pěti sytými barevnými odstíny šedé, béžové, červené, hnědé a černé (Ragno Revision BL, Ragno Revision BG, Ragno Revision RS, Ragno Revision MA, Ragno Revision NE). Keramické obklady a dlažba jsou doplněny mozaikou v základních barvách, která je tvořena skládanými pásky.

 

ragnoRevision002 Kolekce Ragno Revision je také rozšířena o půvabné dekory, které barevně ladí s obklady, vyznačující se lehkou texturou barevných kroužků. Kolekce Ragno Revision je vhodná podlahy i stěny celého bytového interiéru, působí harmonickým a čistým dojmem. Keramické produkty Ragno Revision vynikají vysokými technologickými vlastnostmi a snadno se udržují. Chcete-li vidět další kolekce výrobce ragno, navštivte online fotogalerii koupelen.

 

 

ragnoRevision003 Italská společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti.

 

 

ragnoRevision004 Keramické obklady a dlažba najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Více o tomto výrobci se dočtete na zde informačním portále keramických dlažeb a obkladů.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Tau
Monocibec
Impronta Ceramiche
Sant'Agostino
FAP