Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Sunriver

SunriverItalská společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Již na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti.

 

RagnoSunriver002r Keramické obklady a dlažby najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Výrobce keramické dlažby a obkladů Ragno vychází vstříc náročnému zákazníkovy širokým zastoupením různých stylů a nabídkou velkého množství keramických produktů v imitaci přírodních materiálů. Více o tomto výrobci se dočtete zde na informačním portále keramických obkladů a dlažeb.

 

 

 

RagnoSunriver003r Italská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a zájem o keramické produkty Ragno stále stoupá.

 

 

 

 

RagnoSunriver001r Dokonalou imitací přírodního křemene se vyznačuje keramické dlažba a obklady Ragno Sunriver. Vyrábí se ve třech barevných odstínech, slonová kost, béžová a zlatá (Ragno Sunriver Ivory, Ragno Sunriver Beige, Ragno Sunriver Gold). K dispozici je formátech  30x60 cm, 60x60 cm a 60x120 cm. Kolekci Ragno Sunriver rozšiřuje obdélníková mozaika v základních barvách kombinovaná hladkým i strukturovaným povrchem.

 

 

 

Kolekce keramické dlažby a obkladů Ragno Sunriver působí velmi příjemně na pohled i na dotek. Hodí se do interiérů i exteriérů, kde vytváří zvláštní, harmonickou náladu. Je vhodná pro ty, kteří preferují přírodní styl a snadnou údržbu. Různé kolekce, jež vyprodukovat tento výrobce můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cisa Ceramiche
Marca Corona
Aquileia
Lea
Mosaico+