Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Sunriver

SunriverItalská společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Již na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti.

 

RagnoSunriver002r Keramické obklady a dlažby najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Výrobce keramické dlažby a obkladů Ragno vychází vstříc náročnému zákazníkovy širokým zastoupením různých stylů a nabídkou velkého množství keramických produktů v imitaci přírodních materiálů. Více o tomto výrobci se dočtete zde na informačním portále keramických obkladů a dlažeb.

 

 

 

RagnoSunriver003r Italská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a zájem o keramické produkty Ragno stále stoupá.

 

 

 

 

RagnoSunriver001r Dokonalou imitací přírodního křemene se vyznačuje keramické dlažba a obklady Ragno Sunriver. Vyrábí se ve třech barevných odstínech, slonová kost, béžová a zlatá (Ragno Sunriver Ivory, Ragno Sunriver Beige, Ragno Sunriver Gold). K dispozici je formátech  30x60 cm, 60x60 cm a 60x120 cm. Kolekci Ragno Sunriver rozšiřuje obdélníková mozaika v základních barvách kombinovaná hladkým i strukturovaným povrchem.

 

 

 

Kolekce keramické dlažby a obkladů Ragno Sunriver působí velmi příjemně na pohled i na dotek. Hodí se do interiérů i exteriérů, kde vytváří zvláštní, harmonickou náladu. Je vhodná pro ty, kteří preferují přírodní styl a snadnou údržbu. Různé kolekce, jež vyprodukovat tento výrobce můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Todagres S.A.
Ceramica di Sirone
Apavisa
Ceramica Colli di Sassuolo
Marazzi